mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tata Nano w Polsce!

Tata Nano w Polsce!

Tata Nano, auto, które zyskało sławę dzięki temu, iż ma być najtańszym samochodem na świecie, już w Genewie zadebiutuje w wersji na rynek europejski. Niedługo potem pojawi się także po raz pierwszy w naszym kraju.

Tata Nano w Polsce!

W najbliższych dniach (4-14 marca br.) na Geneva Motor Show Tata Motors zaprezentuje kilka istotnych nowości, które pojawią się na rynku europejskim w ciągu najbliższych dwóch lat. Kilka dni później pojazdy te staną się wydarzeniem na największej imprezie motoryzacyjnej tego roku w Polsce, Poznań Motor Show, które odbędzie się w dniach 19-21 marca br.

Tym samym już 19 marca polscy fani motoryzacji będą mieli okazję zobaczyć na żywo kilka kolejnych nowości marki Tata. Poza największą gwiazdą, modelem Tata Nano, na poznańskiej wystawie pojawią się także Tata Indica Vista, Tata Aria oraz Tata Indigo Manza.

Podobne wiadomości:

Wpadka Tata Motors z nazwą modelu

Wpadka Tata Motors z nazwą modelu

Aktualności 2016-02-24

Tata prezentuje model Kite

Tata prezentuje model Kite

Aktualności 2015-11-13

Komentuj:

~rolek 2010-11-29

porównajcie cenę Taty Nano w Indiach i w socjalistycznej UE !!! To Wam szczęka spadnie :)

~Mecisene 2010-11-26

Ciekawe kiedy wejdzie do Salonów Tata w Polsce i czy wogóle będzie dostępna w europie . Były spekulacje że w tym roku, teraz mówią że na początku 2011 , jednka ostatnio słyszałem że w europie będzie pod konec 2011, to w polsce jescze później . Tak naprawde nikt nie podaje daty konkretnej ,bo nikt nic nie wie. Pytanie kiedy wejdzie? Jestem za TATA NANO ,ale wydaje mi się że prędzej doczekamy się podobnego auta z chin .

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hyundai Kona – nowy SUV z Korei
Hyundai Kona – nowy SUV z Korei
Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.