mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tata Nano w sprzedaży

Tata Nano w sprzedaży

Dzisiaj wielki dzień w Indiach. Do sprzedaży wchodzi samochód Tata Nano, który ma zrewolucjonizować dostęp do czterech kółek i uczynić go bardziej powszechnym.

Tata Nano w sprzedaży

Szef koncernu Ratan Tata twierdzi, że Nano jest szansą by poprawić poziom bezpieczeństwa na drogach w Indiach, gdyż ludzie zastąpią małe i niebezpieczne motocykle, bezpiecznym i najtańszym na świecie nowym samochodem.

Tata Nano kosztuje w Indiach 100 tysięcy rupii, co w przeliczeniu daje nam około 2 tysięcy dolarów. Niestety taka cena jest możliwa do osiągnięcia tylko na rodzimym rynku. Do Europy trafi specjalnie przygotowana wersja wyposażona w ABS i stabilizację toru jazdy, a także automatyczną przekładnię.

Jednak o indyjskiej cenie można zapomnieć. Tata Europa będzie kosztować nawet do 5 tysięcy euro. Za te pieniądze można już kupić coś bardziej rozsądnego.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Tata Nano Wszystko o Tata
Tematy w artykule: Tata Tata Nano

Podobne wiadomości:

Wpadka Tata Motors z nazwą modelu

Wpadka Tata Motors z nazwą modelu

Aktualności 2016-02-24

Tata prezentuje model Kite

Tata prezentuje model Kite

Aktualności 2015-11-13

Komentuj:

~OL 2009-03-28

Coraz więcej analfabetów bierze się za dziennikarstwo: w słowie "tysiąc" nie ma literki ś, więc skąd wzięła się w skrócie ?

~eska 2009-03-26

skrót od słowa tysiąc : tys.!!!

~Tomek C zrezygnował z zamówienia! 2009-03-26

Tomek C zrezygnował z zamówienia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
Nowe MINI Countryman kusi stylowym wyglądem, oferuje komfortowe warunki podróżowania, a do tego nie boi się wyjechać poza asfalt. To jednak nie wszystko! Zobacz, co jeszcze skrywa w sobie największy model w rodzinie.
Mini Countryman Mini Countryman