mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tata Xenon pojazdem strażaków

Tata Xenon pojazdem strażaków

Ochotnicza Straż Pożarna w Białołęce będzie kolejną na Dolnym Śląsku, po oleśnickiej, w której służbie pojawi się już wkrótce pojazd marki Tata.

Tata Xenon pojazdem strażaków
Do służby pożarniczej w charakterze pojazdu operacyjnego trafił model Tata Xenon z podwójną kabiną i napędem 4x4.

- Nasz pojazd jest przeznaczony dla ratownictwa chemiczno-ekologicznego, będzie również eksploatowany podczas codziennych czynności operacyjnych OSP, jak również w celach szkoleniowych – mówi prezes OSP Białołęka, Krzysztof Berkowicz.

Pojazd oznaczony jako DF 429-55 w kolorze metalizowanym arctic silver został dodatkowo wyposażony w niezbędne dla wozu dyspozycyjnego elementy: belkę z oświetleniem, syrenę, system łączności i zestaw rozgłoszeniowy. Ponadto przestrzeń ładunkowa o nośności 1.000 kg jest zabudowana sztywną nadbudową w kolorze karoserii. Pojazd otrzymał również off-roadowe akcesoria.

Wersja specjalna modelu Xenon została przygotowana i dostarczona przez dolnośląskiego dealera Tata Motors, firmę Spolmot-5 z Oleśnicy.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Tata Xenon Wszystko o Tata
Tematy w artykule: Tata Tata Xenon straż pożarna

Podobne wiadomości:

Tata Nano „dla Niej” i „dla Niego”

auto motor i sport 0000-00-00

Jaguary i Land Rovery będą produkowane w Austrii

Jaguary i Land Rovery będą produkowane w...

Aktualności 2015-07-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Sprawdź historię sprowadzonego pojazdu – za darmo!
Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że już od poniedziałku można korzystać z nowej usługi w ramach systemu Historia Pojazdu. Funkcjonalność rozszerzono o zagraniczne samochody, które do tej pory nie były ujęte w Centralnej Ewidencji Pojazdów, a pojawiły się w ofertach sprzedaży.