mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tata w Polsce się rozwija

Tata w Polsce się rozwija

Nie tylko nowo wprowadzony na rynek model Indica Vista ma być motorem napędowym rozwoju marki Tata na polskim rynku. Równocześnie następuje poszerzenie listy obecnych autoryzowanych punktów sprzedaży aut tej indyjskiej marki.

Tata w Polsce się rozwija
W wyniku wprowadzenia na rynek nowego modelu Tata Indica Vista, atrakcyjnej promocji i wyprzedaży, a także aktywnych działań marketingowych prowadzonych przez polskie przedstawicielstwo koncernu, samochody marki Tata cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku. Październik zapowiada się rekordowym miesiącem sprzedaży Tata Motors od momentu wejścia do Polski.

Realizując plan rozwoju, sieć Autoryzowanych Dealerów Tata Motors w ostatnich tygodniach, powiększyła się o pięć kolejnych:
- Allianz Auto – Warszawa,
- Choiński Auto – Józefów,
- Lukas Auto-Park – Kraków,
- Mazpol – Częstochowa,
- Polmozbyt – Zielona Góra.

Aktualnie, sieć dealerska Tata Motors w Polsce liczy już 32 punkty i prowadzone są rozmowy w celu dalszego zwiększania ich liczby, co zapewni geograficzne pokrycie całego kraju. Wśród miast, w których planowane jest otwarcie kolejnych obiektów znajdują się jeszcze m.in. Kielce, Lublin oraz Szczecin. Obecnie w sieci dealerskiej znajdują się w równej części dealerzy jednomarkowi jak i wielomarkowi.

- Zdajemy sobie sprawę, że budowanie świadomości marki na rynku jest niezwykle trudnym zadaniem. Przy tak licznej i silniej konkurencji oferowanie dobrze wyposażonych i atrakcyjnych cenowo samochodów może być niewystarczające. Staramy się więc, aby nasi dealerzy zapewniali naszym klientom jak najlepsze warunki sprzedaży i prezentacji wszystkich modeli, a także prowadzili aktywne działania poza salonami. – komentuje Paweł Kaczmarek, Sales & Marketing Manager.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Tata
Tematy w artykule: dealerzy Tata rynek polski Indica Vista

Podobne wiadomości:

Volkswagen i Tata - nie będzie wspólnego projektu

Volkswagen i Tata - nie będzie wspólnego...

Aktualności 2017-08-15

Oto najwięksi dealerzy samochodów w Polsce

Oto najwięksi dealerzy samochodów w Polsce

Aktualności 2016-03-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.