mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tę Mazdę opłaca się kupić

Tę Mazdę opłaca się kupić

Kupując samochód kierujemy się różnymi czynnikami. Atrakcyjnym wyglądem, funkcjonalnością i praktycznością, które zaspokajają nasze potrzeby, korzystną ceną... Dla wielu istotnym czynnikiem jest także wartość rezydualna, czyli cena, za jaką będziemy w stanie odsprzedać nasze auto, gdy już nam się znudzi.

Tę Mazdę opłaca się kupić
Mazda CX-5 wzbudza już ogromne zainteresowanie w Europie, choć jeszcze nie na wszystkich rynkach jest w sprzedaży. Eksperci od oceniania wartości rezydualnych - firma Eurotax (znana jako Schwacke w Niemczech i Glass’s Guide w Wielkiej Brytanii) - przewidują, że nowy SUV Mazdy może uzyskać jedną z najwyższych cen odsprzedaży w swoim segmencie.

Wpływa na to wiele czynników. CX-5 to pierwszy z nowej generacji samochodów Mazdy, który łączy nowy kierunek stylizacyjny Kodo z technologią SkyActiv. Niezwykły design i bardzo atrakcyjny stosunek ceny do osiągów sprawią, że CX-5 będzie wyjątkowo interesującą propozycją. Ponadto duże znaczenie ma przyjazne nastawienie do środowiska, niskie zużycie paliwa i emisji dwutlenku węgla, atrakcyjna cena i bogate wyposażenie seryjne.

Mazda CX-5 jest także znakomicie wyposażona pod względem bezpieczeństwa w innowacyjne technologie, takie jak np. układ automatycznego hamowania (SCBS) i układ monitorowania tyłu pojazdu (RVM), który wyróżniono nagrodą "Euro NCAP Advance". Mazda potwierdza także w wielu testach reputację producenta niezawodnych samochodów.

Wszystko to pozwala umieścić Mazdę CX-5 bardzo wysoko w rankingu przewidywanej wartości rezydualnej w segmencie kompaktowych SUV-ów. Eurotax szacuje, że po trzech latach i 60 tys. km przebiegu Mazda CX-5 4WD ze 150-konnym silnikiem wysokoprężnym zachowa 53% pierwotnej wartości. To sytuuje ją wśród najlepszych samochodów segmentu kompaktowych SUV-ów w Niemczech.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda CX-5
Mazda CX-5
Cena podstawowa już od: 95 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Nowa Mazda 6 w Los Angeles

Nowa Mazda 6 w Los Angeles

Aktualności 2017-12-01

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Mazda 3 po liftingu - ceny w Polsce

Aktualności 2016-12-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.