mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tę Mazdę opłaca się kupić

Tę Mazdę opłaca się kupić

Kupując samochód kierujemy się różnymi czynnikami. Atrakcyjnym wyglądem, funkcjonalnością i praktycznością, które zaspokajają nasze potrzeby, korzystną ceną... Dla wielu istotnym czynnikiem jest także wartość rezydualna, czyli cena, za jaką będziemy w stanie odsprzedać nasze auto, gdy już nam się znudzi.

Tę Mazdę opłaca się kupić
Mazda CX-5 wzbudza już ogromne zainteresowanie w Europie, choć jeszcze nie na wszystkich rynkach jest w sprzedaży. Eksperci od oceniania wartości rezydualnych - firma Eurotax (znana jako Schwacke w Niemczech i Glass’s Guide w Wielkiej Brytanii) - przewidują, że nowy SUV Mazdy może uzyskać jedną z najwyższych cen odsprzedaży w swoim segmencie.

Wpływa na to wiele czynników. CX-5 to pierwszy z nowej generacji samochodów Mazdy, który łączy nowy kierunek stylizacyjny Kodo z technologią SkyActiv. Niezwykły design i bardzo atrakcyjny stosunek ceny do osiągów sprawią, że CX-5 będzie wyjątkowo interesującą propozycją. Ponadto duże znaczenie ma przyjazne nastawienie do środowiska, niskie zużycie paliwa i emisji dwutlenku węgla, atrakcyjna cena i bogate wyposażenie seryjne.

Mazda CX-5 jest także znakomicie wyposażona pod względem bezpieczeństwa w innowacyjne technologie, takie jak np. układ automatycznego hamowania (SCBS) i układ monitorowania tyłu pojazdu (RVM), który wyróżniono nagrodą "Euro NCAP Advance". Mazda potwierdza także w wielu testach reputację producenta niezawodnych samochodów.

Wszystko to pozwala umieścić Mazdę CX-5 bardzo wysoko w rankingu przewidywanej wartości rezydualnej w segmencie kompaktowych SUV-ów. Eurotax szacuje, że po trzech latach i 60 tys. km przebiegu Mazda CX-5 4WD ze 150-konnym silnikiem wysokoprężnym zachowa 53% pierwotnej wartości. To sytuuje ją wśród najlepszych samochodów segmentu kompaktowych SUV-ów w Niemczech.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mazda CX-5
Mazda CX-5
Cena podstawowa już od: 95 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Dwa koncepty Mazdy na targach Tokio Motor Show

Dwa koncepty Mazdy na targach Tokio Motor...

Aktualności 2017-10-26

Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie

Odświeżona Mazda 6 zadebiutuje w Genewie

Aktualności 2018-02-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.