mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Telenoweli ciąg dalszy

Telenoweli ciąg dalszy

Po wczorajszych doniesieniach mówiących o wycofaniu się jednego z chińskich inwestorów, którzy mieli wspomóc Saaba. Szwedzka marka wydała oświadczenie, że informacje te bazują na niezrozumieniu. Kilka godzin później głos w tej sprawie zabrało również Pang Da.

Telenoweli ciąg dalszy
"To co miałem na myśli to to, że podczas restrukturyzacji sąd jest upoważniony do dostosowania wszelkich planów restrukturyzacji w tym zawetowanie poprzednich umów. Obsługa reorganizacji to zadecydowanie, czy wcześniejsze umowy są ważne, czy nie. Trzymam się zobowiązań," powiedział Pang Qinghua prezes Pang Da. Dodał, że jego firma jest jedynie zainteresowana sprzedażą aut Saaba w Chinach i odległych regionach.

Chiński rząd musi zatwierdzić każdą umowę i głównym problem aby transakcja doszła to skutku jest to, że Saab nie sprzedaje całej swojej technologii. Komisja która wydaje decyzje w takich sprawach może ogłosić ją nawet jutro. Prezes Pang Da powiedział, ze nie wie czy jego oferta został już wysłana do zatwierdzenia. Wszystkim zajmuje się drugi inwestor, Youngman. Chyba nikt z nas nie chciałby być teraz na jednym z wysokich stanowisk w Saabie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Saab
Tematy w artykule: Saab

Podobne wiadomości:

Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli

Saab powraca - kolejna odsłona telenoweli

Aktualności 2016-12-02

Właściciele Saab'a nie mogą korzystać z nazwy

Właściciele Saab'a nie mogą korzystać z nazwy

Aktualności 2016-02-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic