mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Telenoweli ciąg dalszy

Telenoweli ciąg dalszy

Po wczorajszych doniesieniach mówiących o wycofaniu się jednego z chińskich inwestorów, którzy mieli wspomóc Saaba. Szwedzka marka wydała oświadczenie, że informacje te bazują na niezrozumieniu. Kilka godzin później głos w tej sprawie zabrało również Pang Da.

Telenoweli ciąg dalszy
"To co miałem na myśli to to, że podczas restrukturyzacji sąd jest upoważniony do dostosowania wszelkich planów restrukturyzacji w tym zawetowanie poprzednich umów. Obsługa reorganizacji to zadecydowanie, czy wcześniejsze umowy są ważne, czy nie. Trzymam się zobowiązań," powiedział Pang Qinghua prezes Pang Da. Dodał, że jego firma jest jedynie zainteresowana sprzedażą aut Saaba w Chinach i odległych regionach.

Chiński rząd musi zatwierdzić każdą umowę i głównym problem aby transakcja doszła to skutku jest to, że Saab nie sprzedaje całej swojej technologii. Komisja która wydaje decyzje w takich sprawach może ogłosić ją nawet jutro. Prezes Pang Da powiedział, ze nie wie czy jego oferta został już wysłana do zatwierdzenia. Wszystkim zajmuje się drugi inwestor, Youngman. Chyba nikt z nas nie chciałby być teraz na jednym z wysokich stanowisk w Saabie.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Saab
Tematy w artykule: Saab

Podobne wiadomości:

Właściciele Saab'a nie mogą korzystać z nazwy

Właściciele Saab'a nie mogą korzystać z nazwy

Aktualności 2016-02-02

Turcja kupiła prawa do Saaba 9-3!

Turcja kupiła prawa do Saaba 9-3!

Aktualności 2015-10-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.