mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Top Ten mojeauto.pl - zainteresowanie Chevroletem wciąż rośnie

Top Ten mojeauto.pl - zainteresowanie Chevroletem wciąż rośnie

Lepiej być nie może. W tym tygodniu na liście Top Ten mojeauto.pl na pierwszym miejscu znalazł się Chevrolet Lacetti, a tuż za nim model Aveo.

Już tydzień temu pojawiły się sygnały, że Chevrolet może w tym tygodniu cieszyć się tak dużym zainteresowaniem Internautów i faktycznie, po raz pierwszy w historii Top Ten mojeauto.pl na dwóch pierwszych miejscach znajdują się samochody jednej marki.

Peugeot 407, który dopiero drugi raz jest klasyfikowany w rankingu, odniósł sukces - awansował o dwie pozycje i znalazł się na ósmym miejscu. Zaskoczeniem natomiast może być dla niektórych wynik, jaki osiągnął nowy model Opla. Astra III nie zakwalifikowała się do pierwszej dziesiątki i zajęła dopiero 13. miejsce.

Największy awans zanotowała w tym tygodniu Toyota Corolla - awans o 4 pozycje, a największy spadek wśród samochodów z pierwszej dziesiątki zaliczyła Skoda Fabia i przesunęła się o 2 pozycje w dół.

Lista Top Ten mojeauto.pl:

TOP TEN* mojeauto.pl
Tydzień:
17-23.05.2004
1

Chevrolet Lacetti

bez zmian
2

Chevrolet Aveo

+ 1
3

Ford Focus

- 1
4

Toyota Corolla

+ 4
5

Ford Mondeo

bez zmian
6

Skoda Fabia

- 2
7

Skoda Octavia

+ 2
8

Peugeot 407

+ 2
9

Toyota Yaris

+ 3
10

Honda Civic

+ 1
* na podstawie oglądalności serwisu
Auta Nowe w mojeauto.pl
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.