mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Toyota: Japończycy świętują liczbę 400 000

Toyota: Japończycy świętują liczbę 400 000

Tyle sztuk swoich hybrydowych aut dostarczyła Toyota na rynek europejski. Pierwszym hybrydowym autem jaki japoński producent wprowadził na rynek starego kontynentu był Prius pierwszej generacji, który pojawił się w 2000 roku.

Toyota: Japończycy świętują liczbę 400 000
Japońska hybryda z numerem 400 tys. to model Auris Hybrid. Auto zostało przekazane Valentine Nkwocha w Belgii jako samochód służbowy. "Jesteśmy bardzo dumni, że dostarczamy 400-tysięczny hybrydowy model w Europie do klienta w Belgii, gdzie mamy silną obecność dzięki naszej europejskiej kwaterze głównej, naszemu centrum R&D oraz naszym centrum logistycznemu i dystrybucji części", powiedział Michael Gardel wiceprezes ds. komunikacji oraz ds. środowiska w Toyota Motor Europe.

Do tej pory na całym świecie Toyota sprzedała 3.5 miliona egzemplarzy hybrydowych swoich modeli. W tym roku do gamy modelowej dołączy siedmiomiejscowa Toyota Prius+ oraz Prius Plug-in Hybrid jak i Toytoa Yaris w wersji hybrydowej.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Toyota Yaris
Toyota Yaris
Cena podstawowa już od: 43 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Toyota Prius
Toyota Prius
Cena podstawowa już od: 119 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Toyota Auris
Toyota Auris
Cena podstawowa już od: 67 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Toyota GT 86 – pierwsze wrażenie

auto motor i sport 0000-00-00

Emocje jednak mają znaczenie. Po latach posuchy, w gamie Toyoty jest w końcu samochód, do którego można wzdychać. GT 86 to małe, ale zadziorne coupé, chociaż nie eksploduje mocą.

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Aktualności 2017-07-25

Komentuj:

~60th anniversary of the drive 4x4 Toyota 2012-01-29

In 1951, in Japan , debuted the first SUV Toyota . This year we celebrate a round, because the sixtieth anniversary. The operating profit of Japanese car manufacturer has increased by 19 percent . Toyota has resumed production For the first time since the tragic earthquake ... 60 years drives Toyota has chosen Africa - the best place

~___ACTA___ 2012-01-28

____KOMENTARZ USUNIĘTY PRZEZ ACTA____

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.