mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Toyota chatuje z klientami

Toyota chatuje z klientami

Od września tego roku Toyota prowadzi pionierski program komunikacji z klientami. Na stronie internetowej producenta możemy kontaktować się z konsultantami za pomocą chatu.

Toyota chatuje z klientami
Usługa LiveChat ma za zadanie ułatwić klientom kontakt z doradcami i uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Do tej pory z tego rodzaju konsultacji skorzystało 2000 osób w ciągu dwóch miesięcy funkcjonowania systemu.

Najczęściej konsultanci Toyoty odpowiadają na pytania dotyczące finansowania zakupu auta i wyboru odpowiedniego modelu. Powszechne jest też umawianie jazd próbnych oraz zamawianie wycen odpowiedniego pojazdu. Jeśli więc macie jakieś pytania odnośnie oferty japońskiego prodcenta, a zimowa aura skutecznie zniechęca do osobistych wizyt w salonie - usługa LiveChat może przynieść dużo korzyści.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Toyota
Tematy w artykule: Toyota

Podobne wiadomości:

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Aktualności 2017-07-25

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Aktualności 2017-10-05

Komentuj:

~basia 2014-12-26

toyotą jeżdzę od wielu lat (obecnie aurisem) i zawsze podkreślam, że poziom obsługi klienta mają bardzo wysoki. pomysł z czatem jest świetny - ze swoim bankiem też się tak komunikuję i to działa.

~maria 2014-12-13

toyota co chwile zaskakuje nowościami, chatowanie z klientami to super pomysł :)

~yetek 2014-12-10

niezle to toyota wymyslila. w sumie to po co latać z każdą pierdółką do salonu.

~dejsi 2014-12-09

bardzoo dobrze ze to wprowadzili bo to ulatwia bardzo zycie. kto pyta nie bladzi!nie marnuje sie czasu na szukanie informacji tylko od razu mozemy spytac konsultanta. super sprawa:)

~Marek 2014-12-09

taka opcja bardzo ułatwia komunikację, zwłaszcza, że przez telefon czasami ciężko jest się dogadać. toyota zasłużyła na nr 1 w rankingu innowacji ;)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.