mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Toyota najlepszym pracodawcą

Toyota najlepszym pracodawcą

Toyota Motor Manufacturing Poland według młodych ludzi jest najlepszym pracodawcą w branży motoryzacyjnej. Firma została wysoko oceniona przez studentów i inżynierów w badaniu Universum Student Survey, w rankingu pracodawców i w plebiscycie „Firma dla Inżyniera”.

Toyota najlepszym pracodawcą
Toyota uznawana jest przez studentów i inżynierów za jednego z najlepszych pracodawców. Potwierdzają to ostanie wyniki badania Universum Student Survey oraz ranking pracodawców organizowany przez studentów Szkoły Głównej Handlowej, a także ogólnopolski plebiscyt „Firma dla Inżyniera”.

W badaniu Universum Student Survey zapytano o oczekiwania młodych ludzi związane z planowaną karierą oraz o to jakie wymagania powinien spełniać idealny pracodawca. Toyota odniosła sukces w tym prestiżowym rankingu, zajęła drugie miejsce i była najlepsza w branży motoryzacyjnej.

Także studenci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie docenili Toyotę, przyznając jej pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Pracodawców organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Konsulting w Szkole Głównej Handlowej w kategorii „Przemysł”.

Trzeci rok z rzędu Toyota została także wyróżniona w konkursie „Firma dla Inżyniera” organizowanym przez Bank Danych o Inżynierach. W ankiecie przeprowadzonej wśród około 6,5 tysiąca inżynierów z całej Polski pytano m.in. która firma ich zdaniem daje największe możliwości kontaktu z nowymi technologiami, rozwoju i atmosferę w pracy. Toyota zajęła trzecie miejsce i była najbardziej pożądanym pracodawcą w branży motoryzacyjnej.

Badania te pokazują, że starania firmy prowadzące do stworzenia dobrego wizerunku firmy jako potencjalnego pracodawcy przynoszą efekty. Jednym z takich działań wychodzących naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi jest organizowany przez Toyotę Europejski Program Rozwoju Absolwentów. W ramach tego programu absolwenci podczas 1,5-rocznego stażu szkoleniowego odbywającego się w zakładach Toyoty w Polsce i poza jej granicami nabywają nowe kwalifikacje i umiejętności a następnie, jako inżynierowie czy specjaliści,  mogą wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Podobne wiadomości:

Fabryka Mercedesa w Jaworze w 2019 roku

Fabryka Mercedesa w Jaworze w 2019 roku

Aktualności 2016-10-13

Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek

Droga S3 w kierunku Czech - kolejny odcinek

Polskie drogi 2017-12-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando