mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Toyota najlepszym pracodawcą

Toyota najlepszym pracodawcą

Toyota Motor Manufacturing Poland według młodych ludzi jest najlepszym pracodawcą w branży motoryzacyjnej. Firma została wysoko oceniona przez studentów i inżynierów w badaniu Universum Student Survey, w rankingu pracodawców i w plebiscycie „Firma dla Inżyniera”.

Toyota najlepszym pracodawcą
Toyota uznawana jest przez studentów i inżynierów za jednego z najlepszych pracodawców. Potwierdzają to ostanie wyniki badania Universum Student Survey oraz ranking pracodawców organizowany przez studentów Szkoły Głównej Handlowej, a także ogólnopolski plebiscyt „Firma dla Inżyniera”.

W badaniu Universum Student Survey zapytano o oczekiwania młodych ludzi związane z planowaną karierą oraz o to jakie wymagania powinien spełniać idealny pracodawca. Toyota odniosła sukces w tym prestiżowym rankingu, zajęła drugie miejsce i była najlepsza w branży motoryzacyjnej.

Także studenci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie docenili Toyotę, przyznając jej pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Pracodawców organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Konsulting w Szkole Głównej Handlowej w kategorii „Przemysł”.

Trzeci rok z rzędu Toyota została także wyróżniona w konkursie „Firma dla Inżyniera” organizowanym przez Bank Danych o Inżynierach. W ankiecie przeprowadzonej wśród około 6,5 tysiąca inżynierów z całej Polski pytano m.in. która firma ich zdaniem daje największe możliwości kontaktu z nowymi technologiami, rozwoju i atmosferę w pracy. Toyota zajęła trzecie miejsce i była najbardziej pożądanym pracodawcą w branży motoryzacyjnej.

Badania te pokazują, że starania firmy prowadzące do stworzenia dobrego wizerunku firmy jako potencjalnego pracodawcy przynoszą efekty. Jednym z takich działań wychodzących naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi jest organizowany przez Toyotę Europejski Program Rozwoju Absolwentów. W ramach tego programu absolwenci podczas 1,5-rocznego stażu szkoleniowego odbywającego się w zakładach Toyoty w Polsce i poza jej granicami nabywają nowe kwalifikacje i umiejętności a następnie, jako inżynierowie czy specjaliści,  mogą wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Podobne wiadomości:

Fabryka Mercedesa w Jaworze w 2019 roku

Fabryka Mercedesa w Jaworze w 2019 roku

Aktualności 2016-10-13

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?