mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Toyota najlepszym pracodawcą

Toyota najlepszym pracodawcą

Toyota Motor Manufacturing Poland według młodych ludzi jest najlepszym pracodawcą w branży motoryzacyjnej. Firma została wysoko oceniona przez studentów i inżynierów w badaniu Universum Student Survey, w rankingu pracodawców i w plebiscycie „Firma dla Inżyniera”.

Toyota najlepszym pracodawcą
Toyota uznawana jest przez studentów i inżynierów za jednego z najlepszych pracodawców. Potwierdzają to ostanie wyniki badania Universum Student Survey oraz ranking pracodawców organizowany przez studentów Szkoły Głównej Handlowej, a także ogólnopolski plebiscyt „Firma dla Inżyniera”.

W badaniu Universum Student Survey zapytano o oczekiwania młodych ludzi związane z planowaną karierą oraz o to jakie wymagania powinien spełniać idealny pracodawca. Toyota odniosła sukces w tym prestiżowym rankingu, zajęła drugie miejsce i była najlepsza w branży motoryzacyjnej.

Także studenci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie docenili Toyotę, przyznając jej pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Pracodawców organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Konsulting w Szkole Głównej Handlowej w kategorii „Przemysł”.

Trzeci rok z rzędu Toyota została także wyróżniona w konkursie „Firma dla Inżyniera” organizowanym przez Bank Danych o Inżynierach. W ankiecie przeprowadzonej wśród około 6,5 tysiąca inżynierów z całej Polski pytano m.in. która firma ich zdaniem daje największe możliwości kontaktu z nowymi technologiami, rozwoju i atmosferę w pracy. Toyota zajęła trzecie miejsce i była najbardziej pożądanym pracodawcą w branży motoryzacyjnej.

Badania te pokazują, że starania firmy prowadzące do stworzenia dobrego wizerunku firmy jako potencjalnego pracodawcy przynoszą efekty. Jednym z takich działań wychodzących naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi jest organizowany przez Toyotę Europejski Program Rozwoju Absolwentów. W ramach tego programu absolwenci podczas 1,5-rocznego stażu szkoleniowego odbywającego się w zakładach Toyoty w Polsce i poza jej granicami nabywają nowe kwalifikacje i umiejętności a następnie, jako inżynierowie czy specjaliści,  mogą wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Podobne wiadomości:

Kolejny fragment drogi S3 otwarty

Kolejny fragment drogi S3 otwarty

Polskie drogi 2017-08-05

BMW spokojne

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.