mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Toyota ogłasza 3 akcje serwisowe

Toyota ogłasza 3 akcje serwisowe

Dziś Toyota Motor Poland ogłosiła przeprowadzenie trzech akcji serwisowych, które mają usunąć potencjalne usterki w samochodach wyprodukowanych w latach 2004-2010.

Toyota ogłasza 3 akcje serwisowe
Pierwszym punktem ogłoszonej dziś akcji serwisowej jest wadliwy przewód spiralny w kolumnie kierownicy. Podczas użytkowania samochodu może on ulec uszkodzeniu, czego konsekwencją będzie nie zadziałanie poduszki powietrznej kierowcy. W Polsce Toyota sprawdzi 3945 aut. Będą to egzemplarze RAV4, Land Cruisera i Hiluxa, które zostały wyprodukowane w latach 2004-2010. Cała kontrola i ewentualna wymiana w serwisie ma trwać 1 godzinę.

W ramach akcji serwisowej Toyota sprawdzi również 1494 samochody, w których może pojawić się wadliwe mocowanie foteli przednich. Akcja obejmie wybrane egzemplarze modelu Urban Cruiser oraz trzydrzwiowej wersji modelu Yaris, wyprodukowanych w latach 2005-2010. Kontrola i ew. wymiana mocowań foteli zajmie ok. 40-90 minut.

Do serwisów wezwanych zostanie również 5055 klientów, którzy zakupili egzemplarze modelu Yaris, wyprodukowane w latach 2005-2009. W tych auta pojawiło się podejrzenie wadliwego mocowania kolumny kierowniczej. Toyota przewiduje, że ewentualna naprawa wraz z kontrolą będzie trwać ok. 150-270 minut.

Równocześnie Toyota podkreśla, że nie odnotowano nigdzie na świecie żadnego wypadku, czy też obrażeń użytkowników aut Toyoty spowodowanych przez powyższe elementy. Właściciele podejrzanych samochodów zostaną zaproszeni listownie do odwiedzenia ASO, gdzie nieodpłatnie serwis dokona weryfikacji i ewentualnej naprawy podejrzanych części.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Toyota Yaris
Toyota Yaris
Cena podstawowa już od: 42 900 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.
Toyota Land Cruiser
Toyota Land Cruiser
Cena podstawowa już od: 189 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Toyota, Mazda i Denso utworzyły alians

Aktualności 2017-10-05

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Aktualności 2017-07-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lexus RX L - 7 osób na pokładzie
Lexus RX L - 7 osób na pokładzie
Na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles Lexus zaprezentował nową wersję modelu RX z literką "L".  Pod przedłużonym nadwoziem ukryły się trzy rzędy foteli.