Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Toyota przedłuża promocje programu START

Toyota przedłuża promocje programu START

W okresie od kwietnia do połowy czerwca bieżącego roku w ramach programu START Toyota sprzedała ponad 1100 aut. Największym zainteresowaniem Klientów klasycznie już cieszy się Yaris z wynikiem 567 sztuk jednak bardzo blisko za nim uplasował się Auris – 525 sztuk.

Toyota przedłuża promocje programu START
Jak widać po wyżej wymienionych wynikach promocja START trafiła w gusta klientów Toyoty, stąd też już po raz trzeci zostaje ona przedłużona tym razem do końca czerwca 2009. Po raz pierwszy w Polsce Toyota postanowiła przygotować limitowaną ofertę dla klientów, którzy poszukują podstawowych wersji modelowych. Do tej pory limitowane Toyoty występowały z reguły jako bogato wyposażone modele. Dzięki korzystnej cenie teraz także podstawowe wersje wyposażenia stają się przystępne dla szerszego grona klientów. W wyposażeniu standardowym znajduje się również alarm.

Pakiet START, który Toyota wprowadziła wraz z początkiem kwietnia bazuje na modelach Yaris (1.0) oraz Auris (1.33), oferta dotyczy upustu oraz darmowego alarmu montowanego w wymienionych autach. Od maja Toyota rozszerzyła swoją aktualną promocję o model Corolla (1.4 VVTi, 1.6 125KM i 1.6 132KM) oraz  o dwie dodatkowe wersje Auris (1.6 125KM i 1.6 132KM).
Zobacz koniecznie: Wszystko o Toyota
Tematy w artykule: Toyota rabat

Podobne wiadomości:

Nowe silniki i skrzynia biegów z polskich fabryk Toyoty

Nowe silniki i skrzynia biegów z polskich...

Aktualności 2016-10-20

Suzuki i Toyota pracują razem

Suzuki i Toyota pracują razem

Aktualności 2016-10-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Alfa Romeo Stelvio - przypadkowy wyciek?
Alfa Romeo Stelvio - przypadkowy wyciek?
Wczoraj koncern Fiata udostępnił nagranie wideo, na którym chwali się zakładem i produkcją Alfy Romeo Giulii. Ktoś jednak nie do końca chyba był świadomy, co w pewnym momencie pojawia się na filmie. A może to specjalny zabieg i kontrolowany wyciek przed premierą Alfy Romeo Stelvio?