mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Toyota przyjazna i bezpieczna dla pracowników

Toyota przyjazna i bezpieczna dla pracowników

Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu otrzymała wyróżnienie od Państwowej Inspekcji Pracy oraz nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Solidny Pracodawca”. Po przyznanym przez NSZZ „Solidarność” tytule „Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom” to dwie kolejne nagrody potwierdzające starania fabryki na rzecz zapewnienia miejsca pracy przyjaznego i bezpiecznego dla pracowników.

Toyota przyjazna i bezpieczna dla pracowników
”Toyota wykazuje szczególną dbałość o praworządność w odniesieniu do przepisów prawa pracy oraz o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy „ – uzasadnia wyróżnienie Jarosław Kruszyński, Kierownik Państwowej Inspekcji Pracy w Wałbrzychu. Odbierając pamiątkowy medal Prezes Toyota Motor Manufacturing Poland, Pan Kenji Manabe zaznaczył „Jestem głęboko przekonany, że kluczem do osiągania tak dobrych efektów jest priorytet jaki nadaliśmy bezpiecznemu wykonywaniu pracy oraz osobiste zaangażowanie wszystkich naszych pracowników”.

Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu, to jedyna firma branży motoryzacyjnej, której przyznano prestiżowy tytuł „Solidny Pracodawca” w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Grupę Media Partner wydawcę dodatku ogólnopolski dziennik Rzeczpospolita - „Rzecz o Biznesie” pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. „Fakt utrzymywania poziomu zatrudnienia w obecnej sytuacji rynkowej z pewnością odzwierciedla istotną i strategiczną rolę załogi w umacnianiu pozycji rynkowej firmy, a jednocześnie docenianie przez kierownictwo Toyoty roli człowieka we wszystkich sferach funkcjonowania firmy” - mówi Robert Kowalski, dyrektor konkursu „Solidny Pracodawca. „Na pozytywną decyzję Kapituły konkursu wpłynęły liczne, ciekawe a zarazem korzystne zarówno dla firmy jak i pracowników systemy promujące awans zawodowy oraz podnoszące poziom kwalifikacji” - dodaje Robert Kowalski. Konkurs "Solidny Pracodawca" wyłania i nagradza te przedsiębiorstwa, które z wyróżnieniem wywiązują się ze swoich zobowiązań względem pracowników.

Podobne wiadomości:

Fabryka Mercedesa w Jaworze w 2019 roku

Fabryka Mercedesa w Jaworze w 2019 roku

Aktualności 2016-10-13

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę motoryzacyjną w Polsce

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę...

Aktualności 2015-05-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Porsche Cayenne zadebiutowało przed premierą
Nowe Porsche Cayenne zadebiutowało przed premierą
Oficjalna prezentacja nowego Porsche Cayenne odbędzie się już 29 sierpnia, ale na kilka dni przed premierą wyciekły zdjęcia prezentujące nadwozie i wnętrze nowego SUV-a.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic