mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Toyota przyjazna i bezpieczna dla pracowników

Toyota przyjazna i bezpieczna dla pracowników

Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu otrzymała wyróżnienie od Państwowej Inspekcji Pracy oraz nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Solidny Pracodawca”. Po przyznanym przez NSZZ „Solidarność” tytule „Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom” to dwie kolejne nagrody potwierdzające starania fabryki na rzecz zapewnienia miejsca pracy przyjaznego i bezpiecznego dla pracowników.

Toyota przyjazna i bezpieczna dla pracowników
”Toyota wykazuje szczególną dbałość o praworządność w odniesieniu do przepisów prawa pracy oraz o przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy „ – uzasadnia wyróżnienie Jarosław Kruszyński, Kierownik Państwowej Inspekcji Pracy w Wałbrzychu. Odbierając pamiątkowy medal Prezes Toyota Motor Manufacturing Poland, Pan Kenji Manabe zaznaczył „Jestem głęboko przekonany, że kluczem do osiągania tak dobrych efektów jest priorytet jaki nadaliśmy bezpiecznemu wykonywaniu pracy oraz osobiste zaangażowanie wszystkich naszych pracowników”.

Toyota Motor Manufacturing Poland w Wałbrzychu, to jedyna firma branży motoryzacyjnej, której przyznano prestiżowy tytuł „Solidny Pracodawca” w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Grupę Media Partner wydawcę dodatku ogólnopolski dziennik Rzeczpospolita - „Rzecz o Biznesie” pod patronatem Ministra Pracy i Polityki Społecznej. „Fakt utrzymywania poziomu zatrudnienia w obecnej sytuacji rynkowej z pewnością odzwierciedla istotną i strategiczną rolę załogi w umacnianiu pozycji rynkowej firmy, a jednocześnie docenianie przez kierownictwo Toyoty roli człowieka we wszystkich sferach funkcjonowania firmy” - mówi Robert Kowalski, dyrektor konkursu „Solidny Pracodawca. „Na pozytywną decyzję Kapituły konkursu wpłynęły liczne, ciekawe a zarazem korzystne zarówno dla firmy jak i pracowników systemy promujące awans zawodowy oraz podnoszące poziom kwalifikacji” - dodaje Robert Kowalski. Konkurs "Solidny Pracodawca" wyłania i nagradza te przedsiębiorstwa, które z wyróżnieniem wywiązują się ze swoich zobowiązań względem pracowników.

Podobne wiadomości:

Skoda świętuje kolejny rekord

Skoda świętuje kolejny rekord

Aktualności 2015-01-05

Nowoczesne technologie Wabco z Wrocławia

Nowoczesne technologie Wabco z Wrocławia

Aktualności 2014-12-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.