mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Toyoty tanieją

Toyoty tanieją

Toyota Motor Poland wprowadza na wszystkie swoje modele osobowe wyprodukowane w 2008 roku ceny niższe średnio o 4%. Ponadto w sprzedaży pojawi się specjalna, korzystna wersja wyposażeniowa Premium.

Toyoty tanieją
Obniżka nie jest chwilową promocją, jak zarzekają się władze TMP, lecz trwałą zmianą wynikającą m.in. z obecnej kondycji polskiej gospodarki. Utrzymująca się silna złotówka powoduje, że ceny nowych aut w naszym kraju nierzadko bywają droższe od cen porównywalnych modeli poza granicami.

Zmiana cen obejmie wszystkie osobowe modele Toyoty od małego Aygo aż po największego w gamie Land Cruisera (od 3% do 5%). W ten sposób kwoty w cennikach dla poszczególnych modeli zmniejszą się od 1000 do nawet 11.000 zł.

Dodatkowo i niezależnie od zmian w cennikach, w ofercie pojawiły się specjalne i dobrze wyposażone wersje limitowane "Premium", które będą dostępne jedynie w naszym kraju. I tak np. Toyota Yaris wyposażona będzie w większy silnik benzynowy (1.3 VVT-i), klimatyzację, pakiet elektryczny wraz z alufelgami, Auris – dwustrefową klimatyzację z alufelgami, a Avensis – pełnoekranową nawigację z mapą Polski.

Skumulowana zmiana wynikająca z nowego cennika Toyoty oraz pakietu Premium daje następujące korzyści względem modeli z 2007 roku:
- Yaris Premium tanieje o 3.200 zł,
- Auris Premium - o 6.300 zł,
- Corolla Premium – o 4.900 zł,
- Avensis Premium – o 14.200 zł.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Toyota
Tematy w artykule: Toyota

Podobne wiadomości:

Toyota z rekordem aut hybrydowych w Polsce

Toyota z rekordem aut hybrydowych w Polsce

Aktualności 2017-03-13

Toyota Yaris GRMN - 210 KM w maluchu

Toyota Yaris GRMN - 210 KM w maluchu

Aktualności 2017-02-22

Komentuj:

~AGA 2008-02-17

DLACZEGO DOPIERO TERAZ.DLACZEGO NIE W TAMTYM ROKU.

~tommi 2008-02-12

Toyota niech się nie ośmiesza z takimi obniżkami. Niech powiedzą ile przez ostatnie trzy lata podnieśli ceny, pomimo umacniające się złotówki. Gadali tylko że harmonizacja cen z unijnymi, teraz jak są nowe samochody najdroższe w regionie to nam łaskę robią jakimiś 4 %. A tak na marginesie to Audi i Mercedes wcześniej obniżyli ceny średnio o 5%

~Orzi 2008-02-12

eee no super wiadomość ;D za toyotą powinny pójść inne marki i może w końcu się unormują ceny ...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.