mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Toyoty tanieją

Toyoty tanieją

Toyota Motor Poland wprowadza na wszystkie swoje modele osobowe wyprodukowane w 2008 roku ceny niższe średnio o 4%. Ponadto w sprzedaży pojawi się specjalna, korzystna wersja wyposażeniowa Premium.

Toyoty tanieją
Obniżka nie jest chwilową promocją, jak zarzekają się władze TMP, lecz trwałą zmianą wynikającą m.in. z obecnej kondycji polskiej gospodarki. Utrzymująca się silna złotówka powoduje, że ceny nowych aut w naszym kraju nierzadko bywają droższe od cen porównywalnych modeli poza granicami.

Zmiana cen obejmie wszystkie osobowe modele Toyoty od małego Aygo aż po największego w gamie Land Cruisera (od 3% do 5%). W ten sposób kwoty w cennikach dla poszczególnych modeli zmniejszą się od 1000 do nawet 11.000 zł.

Dodatkowo i niezależnie od zmian w cennikach, w ofercie pojawiły się specjalne i dobrze wyposażone wersje limitowane "Premium", które będą dostępne jedynie w naszym kraju. I tak np. Toyota Yaris wyposażona będzie w większy silnik benzynowy (1.3 VVT-i), klimatyzację, pakiet elektryczny wraz z alufelgami, Auris – dwustrefową klimatyzację z alufelgami, a Avensis – pełnoekranową nawigację z mapą Polski.

Skumulowana zmiana wynikająca z nowego cennika Toyoty oraz pakietu Premium daje następujące korzyści względem modeli z 2007 roku:
- Yaris Premium tanieje o 3.200 zł,
- Auris Premium - o 6.300 zł,
- Corolla Premium – o 4.900 zł,
- Avensis Premium – o 14.200 zł.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Toyota
Tematy w artykule: Toyota

Podobne wiadomości:

Toyota Yaris o mocy 210 KM

Toyota Yaris o mocy 210 KM

Aktualności 2017-01-12

Nowa Toyota Camry debiutuje w Detroit

Nowa Toyota Camry debiutuje w Detroit

Premiery 2017-01-10

Komentuj:

~AGA 2008-02-17

DLACZEGO DOPIERO TERAZ.DLACZEGO NIE W TAMTYM ROKU.

~tommi 2008-02-12

Toyota niech się nie ośmiesza z takimi obniżkami. Niech powiedzą ile przez ostatnie trzy lata podnieśli ceny, pomimo umacniające się złotówki. Gadali tylko że harmonizacja cen z unijnymi, teraz jak są nowe samochody najdroższe w regionie to nam łaskę robią jakimiś 4 %. A tak na marginesie to Audi i Mercedes wcześniej obniżyli ceny średnio o 5%

~Orzi 2008-02-12

eee no super wiadomość ;D za toyotą powinny pójść inne marki i może w końcu się unormują ceny ...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Podobno dobrego gustu nie można kupić nawet za największe pieniądze. Jednak całkiem spora suma pieniędzy pozwoli nam kupić coś totalnie bezgustownego. Oto najnowszy samochód od Dartz, który jest potwierdzeniem.