mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tragiczny wypadek Ferrari w Warszawie

Tragiczny wypadek Ferrari w Warszawie

Wczoraj wieczorem na ulicy Puławskiej w Warszawie doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęła jedna osoba, natomiast druga w stanie ciężkim walczy o życie. Jak podaje RMF FM, kierowcą samochodu był znany dziennikarz motoryzacyjny Maciej Zientarski, natomiast pasażerem dziennikarz Super Expressu, Jarosław Zabiega.

Tragiczny wypadek Ferrari w Warszawie

Według relacji zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji wypadek nastąpił około godziny 22. Samochód marki Ferrari Modena 360, jadąc ulicą Puławską, uderzył w jeden ze słupów, po tym jak został podbity na nierówności, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Samochód wyleciał z toru jazdy, po czym przejechał po trawie i uderzył w słup wspierający wiadukt.

Według relacji RMF FM samochód rozpadł się na dwie części, po czym spłonął. Pasażerowie w czasie uderzenia zostali wyrzuceni  z auta z powodu niezapiętych pasów. Jarosław Zabiega zginął na miejscu, natomiast Maciej Zientarski walczy obecnie o życie w szpitalu.

Przyczyny wypadku bada policja. Według relacji świadków kierowca stracił panowanie z powodu nadmiernej prędkości.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Ferrari
Tematy w artykule: Ferrari Zientarski

Podobne wiadomości:

70. urodziny marki Ferrari

70. urodziny marki Ferrari

Samochody luksusowe 2017-03-13

W 2017 roku mija 70 lat od momentu, kiedy Enzo Ferrari zbudował swój pierwszy drogowy samochód. 

Ferrari straci swoje przywileje

Ferrari straci swoje przywileje

Aktualności 2017-01-23

Komentuj:

~kxdkj 2008-05-05

oni są dziwni

~Miki 2008-05-05

Jak Może jechać 300 w miescie

~Miki 2008-05-05

to hore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~komandos 2008-03-04

TAk...to jest święta racja......kiedys na pasie startowym.....który już nieużytkuje ...widziałem ok 400 zniczy.....i krzyży.....z powodu śmierci motocyklistów....ale tak jak to powiedział mobile grucha ostrożności rozwaga decydują o wszystkim.....

~jjjj 2008-03-02

jak ktos może jechać ponad 200 po warszawskich dziurach

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Hennessey Venom F5 oficjalnie zaprezentowany
Hennessey Venom F5 oficjalnie zaprezentowany
Poznaliśmy właśnie najnowszy produkt amerykańskiej marki Hennessey. To już oficjalne - Venom F5 ma być najszybszym autem na świecie.