mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tragiczny wypadek Ferrari w Warszawie

Tragiczny wypadek Ferrari w Warszawie

Wczoraj wieczorem na ulicy Puławskiej w Warszawie doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęła jedna osoba, natomiast druga w stanie ciężkim walczy o życie. Jak podaje RMF FM, kierowcą samochodu był znany dziennikarz motoryzacyjny Maciej Zientarski, natomiast pasażerem dziennikarz Super Expressu, Jarosław Zabiega.

Tragiczny wypadek Ferrari w Warszawie

Według relacji zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji wypadek nastąpił około godziny 22. Samochód marki Ferrari Modena 360, jadąc ulicą Puławską, uderzył w jeden ze słupów, po tym jak został podbity na nierówności, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h. Samochód wyleciał z toru jazdy, po czym przejechał po trawie i uderzył w słup wspierający wiadukt.

Według relacji RMF FM samochód rozpadł się na dwie części, po czym spłonął. Pasażerowie w czasie uderzenia zostali wyrzuceni  z auta z powodu niezapiętych pasów. Jarosław Zabiega zginął na miejscu, natomiast Maciej Zientarski walczy obecnie o życie w szpitalu.

Przyczyny wypadku bada policja. Według relacji świadków kierowca stracił panowanie z powodu nadmiernej prędkości.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Ferrari
Tematy w artykule: Ferrari Zientarski

Podobne wiadomości:

Koniec Ferrari California, czas na Portofino

Koniec Ferrari California, czas na Portofino

Aktualności 2017-08-30

Ferrari 375 America - Klon Giovanni

auto motor i sport 0000-00-00

Legendarny szef koncernu Fiata, Giovanni Agnelli, kazał sobie kiedyś zbudować niepowtarzalne Ferrari. Szyty na miarę model powstał 50 lat temu, na bazie Ferrari 375 America. Dziś wart jest ponad dwa miliony dolarów.

Komentuj:

~kxdkj 2008-05-05

oni są dziwni

~Miki 2008-05-05

Jak Może jechać 300 w miescie

~Miki 2008-05-05

to hore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~komandos 2008-03-04

TAk...to jest święta racja......kiedys na pasie startowym.....który już nieużytkuje ...widziałem ok 400 zniczy.....i krzyży.....z powodu śmierci motocyklistów....ale tak jak to powiedział mobile grucha ostrożności rozwaga decydują o wszystkim.....

~jjjj 2008-03-02

jak ktos może jechać ponad 200 po warszawskich dziurach

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.