mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Transexpo 2006 tuż, tuż...

Transexpo 2006 tuż, tuż...

Największa w Polsce impreza sektora komunikacji zbiorowej - Targi Transexpo 2006 - zapowiada się bardzo ciekawie. Od 4 do 6 października w Kielcach pojawi się ponad setka wystawców z kraju i zagranicy. Premiery nowych pojazdów, happeningi, konferencje i prelekcje - to tylko nieliczne atrakcje targowe.

Transexpo 2006 tuż, tuż...

Targi Transexpo 2006  jako jedyne kompleksowo prezentują temat sektora komunikacji zbiorowej. Zakres branżowy wystawy obejmuje wszystko, co dotyczy autobusów: nie tylko pojazdów ale też wyposażenia i części, paliw, płynów eksploatacyjnych. Wystawcy myślą o wszystkich: pasażerach i ich bezpieczeństwie, ochronie pracy kierowców, systemach informatycznych i biletowych.

W ubiegłym roku formułę wystawy poszerzono o prezentacje pojazdów transportu podmiejskiego, międzymiastowego oraz pojazdy turystyczne.  "To niezwykle ważne sektory transportu zbiorowego" - mówi Iwona Maciuk z Volvo Polska, jednego z  wystawców. "Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych, zmierzających min. w kierunku poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Poza tym konkurencja na rynku stale rośnie, przewoźnicy muszą zatem dysponować autobusami, których standard przyciągnie pasażerów i zapewni im przyjemną podróż."

Targi Transexpo - mimo że odbywają się dopiero po raz czwarty - już osiągnęły rangę największej imprezy wystawienniczej transportu publicznego w kraju i zaczynają być dostrzegane przez europejski rynek targowy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.