mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Transsystem podpisał swój najwyższy w historii kontrakt

Transsystem podpisał swój najwyższy w historii kontrakt

Światowe koncerny motoryzacyjne od wielu lat omijają Polskę, lokując swoje fabryki w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Na szczęście sytuacja ta nie dotyczy polskich firm dostarczających technologię i wyposażenie dla tych zakładów. Transsystem podpisał właśnie swój najwyższy w historii kontrakt. Firma dostarczy linię transportu technologicznego dla fabryki Audi w węgierskim Gyor.

Transsystem podpisał swój najwyższy w historii kontrakt
Rozpoczęcie prac planowane jest na sierpień 2011 roku. Linia transportu zainstalowana będzie w nowo wybudowanej lakierni. Lakierowane będą na niej modele Audi TT oraz Audi A3. To nasz rekordowy i jednocześnie niezwykle prestiżowy kontrakt – komentuje Stanisław Sroka, Prezes Zarządu i Dyrektor Naczelny Transsystem. Potwierdza on bardzo mocną pozycję firmy jako generalnego wykonawcy linii transportu technologicznego dla czołowych graczy na rynku motoryzacyjnym.

Budowa nowej lakierni w Gyor jest częścią wartej aż 900 milionów Euro inwestycji koncernu Audi w ten zakład. Na działce o powierzchni 200 hektarów ma powstać zupełnie nowa część produkcyjna. Zgodnie z zapowiedziami, zakład Hungaria Motor Kft. ma od 2013 r. produkować około 125 tys. aut rocznie (Audi TT Coupé, TT Roadster, dwie wersje A3).

Kontrakt w Gyor nie jest jedynym realizowanym obecnie dla Audi przez Transsystem. Dobiegają właśnie końca prace w niemieckim Ingolstadt. Zakończenie prac w Gyor planowane jest na czerwiec 2013 roku.

Podobne wiadomości:

Nowe Audi A8 za chwilę w salonach. Znamy polskie ceny

Nowe Audi A8 za chwilę w salonach. Znamy...

Aktualności 2017-10-16

Nowe Audi A3 nie tylko jako sedan

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~warsztatowiec 2011-04-22

Czy to oznacza, że w ubikacjach TS pojawi się wreszcie papier toaletowy? A na wypłaty nie będziemy czekali po ponad 2 miesiące?

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpłatna historia sprowadzonego auta już działa
Bezpłatna historia sprowadzonego auta już działa
Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało o działaniu systemu, który pozwala sprawdzić przeszłość samochodu sprowadzonego z zagranicy. Od przyszłego roku usługa poszerzy się o nowe funkcje.