mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Trwa budowa kolejnego MAN Truck & Bus Center

Trwa budowa kolejnego MAN Truck & Bus Center

W połowie czerwca odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowego MAN Truck & Bus Center Radzymin. W uroczystości wzięli udział Piotr Stański, dyrektor ds. operacyjnych w MAN Truck & Bus Polska, przedstawiciele władz lokalnych, przedstawiciele instytucji takich jak Ambasada Niemiec w Warszawie, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo – Handlowa, PZPM, ZMPD, partnerzy biznesowi inwestycji oraz przedstawiciele mediów.

Trwa budowa kolejnego MAN Truck & Bus Center
Powstające MAN Truck & Bus Center Radzymin to kolejne centrum, w którym oferowane będą kompleksowe rozwiązania transportowe i najwyższej jakości usługi handlowo-serwisowe pojazdów użytkowych MAN i Neoplan. W nowych obiektach znajdą się nie tylko stacje serwisowe MAN, ale również biura sprzedaży MAN i Neoplan, MAN TopUsed oraz pełna oferta usług MAN od MAN Serwis, przez MAN Support, po MAN Finance. MAN Truck & Bus Center oferować będzie usługi serwisowe 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

„Obecnie na terenie naszego kraju działa już 6 takich Centrów: w Warszawie, Poznaniu, Czeladzi, w Gdańsku, we Wrocławiu i w Białymstoku. Teraz przyszła kolej na lokalizację na prawej stronie Wisły. Trasa S8 to jeden z najważniejszych tras komunikacyjnych, łączących Zachód ze Wschodem. Mamy świadomość jak dużo użytkowników pojazdów marki MAN przemierza tę trasę i jesteśmy przekonani, że ta nowa inwestycja ułatwi im realizację wszystkich zadań transportowych” powiedział Piotr Stański podczas uroczystości.

Łączna wartość inwestycji to 11 milionów pln. Wart podkreślenia jest fakt, iż MAN konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju sieci serwisowej na terenie naszego kraju. Tylko w latach 2009 – 2012 MAN zainwestował w sieć serwisową ponad 10 mln euro.

Obiekt o powierzchni użytkowej ok. 2400 m² posiadać będzie specjalistyczną halę warsztatową przeznaczoną do obsługi pojazdów z 5 stanowiskami naprawczymi, profesjonalną linię diagnostyczną i stanowisko napraw blacharskich oraz stanowisko myjni. Duży magazyn części zamiennych pozwala utrzymywać wysokie stany magazynowe, co umożliwia szybką i sprawną obsługę serwisową. Pracę znajdzie tu ok. 35 osób.

Nowe Truck & Bus Center w Radzyminie wpisywać się będzie w coraz gęstszą sieć serwisową MAN w Polsce. Aktualnie MAN posiada 6 własnych Truck & Bus Center oraz 24 partnerskie stacje serwisowe.

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

KE bada niemiecką płacę minimalną dla kierowców

KE bada niemiecką płacę minimalną dla...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-21

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.