mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Trwa konkurs na „Najpiękniejsze Volvo w Polsce”

Trwa konkurs na „Najpiękniejsze Volvo w Polsce”

Już po raz drugi, Volvo Polska, O/Samochody Ciężarowe, we współpracy z miesięcznikiem TRAILER Magazine uruchomiło konkurs na najpiękniejszy samochód ciężarowy Volvo w Polsce. Ogłoszenie wyników konkursu, nastąpi podczas VIII Zlotu Master Truck w Opolu w lipcu br.

Trwa konkurs na „Najpiękniejsze Volvo w Polsce”
Zapoczątkowany w ubiegłym roku konkurs na „Najpiękniejsze Volvo w Polsce" spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony firm transportowych i entuzjastów  samochodów ciężarowych, co przyczyniło się do podjęcia decyzji o jego ponownej, tegorocznej edycji.

Do udziału w konkursie mogą być zgłaszane pojazdy ciężarowe Volvo należące do polskich przewoźników. Zgłoszenia, zawierające zdjęcie pojazdu oraz informacje o pojeździe i jego właścicielu, należy przesyłać na adres fabas@fabas.pl w terminie do dnia 25 maja br.

Dla zwycięzców konkursu, oprócz pucharów dla trzech najpiękniejszych samochodów ciężarowych Volvo, przewidzano atrakcyjne nagrody.

Zgodnie z regulaminem konkursu, osoby chcące oddac swój głos na wybrany przez siebie pojazd mogą to uczynić na dwa sposoby: na stronach: www.worldtrucker.com/pl lub http://www.trailer.pl/, przy czym głosować można tylko na jeden samochód ciężarowy. Głosowanie trwa do końca czerwca 2012r., a na głosujących w konkursie czekają atrakcyjne upominki z kolekcji Volvo, Worldtrucker i TRAILER Magazine.

Podobne wiadomości:

Konkurs - Twoje patenty simply clever na długą podróż

Konkurs - Twoje patenty simply clever na...

Aktualności 2016-06-24

Wyniki konkursu - Czy dobrze znasz markę Skoda?

Wyniki konkursu - Czy dobrze znasz markę...

Aktualności 2016-06-07

Komentuj:

~Jules 2012-07-30

rzeczywiście takie spalanie świadczy o cięższej nodze lub jest związane z jakimś problemem technicznym

kosmoss 2012-07-23

No żeby XC60 zrobić 16 litrów w mieście to trzeba mieć nie najlżejszą nogę po prostu :)

~użytkownik 2012-07-01

Mr White, troszeczkę cię poniosło co do spalania silniki w benzynie tak oszczędne nie są, jazda po mieście to średnio około 16 litrów Pb oczywiście przy spokojnej jeździe a poza miastem średnio około 10 litrów Pb co do silników w dieslu no to możemy powiedzieć że palą mniej w mieście przy spokojnej jeździe średnio 13 litrów ON a poza miastem średnio 9 litrów ON. Tak że przy masie około 2 ton to i tak wynik dobry ale nie powalający.

~Mr White 2012-06-30

dość niskie zużycie paliwa jest charakterystyczne nie tylko dla XC60 ale również dla pozostałych modeli szwedzkiej marki... a koszt serwisowania można zmniejszyć korzystając z wielu promocji które są przeprowadzane w ASO

~pisarz 2012-06-28

A tu cię zaskoczę mam 3 latka VOLVO XC 60 2,4/185 KM, zaletą tego autka jest bardzo umiarkowane zużycie paliwa jak na tak dużą moc silnika(185)i pojemność(2,4), wygoda, elegancja, mocny, inteligentny motor, zaś wadą są horrendalnie drogie przeglądy serwisowe a nowego testowałem i doszedłem do wniosku że zostanę przy obecnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.