mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Trwa konkurs na „Najpiękniejsze Volvo w Polsce”

Trwa konkurs na „Najpiękniejsze Volvo w Polsce”

Już po raz drugi, Volvo Polska, O/Samochody Ciężarowe, we współpracy z miesięcznikiem TRAILER Magazine uruchomiło konkurs na najpiękniejszy samochód ciężarowy Volvo w Polsce. Ogłoszenie wyników konkursu, nastąpi podczas VIII Zlotu Master Truck w Opolu w lipcu br.

Trwa konkurs na „Najpiękniejsze Volvo w Polsce”
Zapoczątkowany w ubiegłym roku konkurs na „Najpiękniejsze Volvo w Polsce" spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony firm transportowych i entuzjastów  samochodów ciężarowych, co przyczyniło się do podjęcia decyzji o jego ponownej, tegorocznej edycji.

Do udziału w konkursie mogą być zgłaszane pojazdy ciężarowe Volvo należące do polskich przewoźników. Zgłoszenia, zawierające zdjęcie pojazdu oraz informacje o pojeździe i jego właścicielu, należy przesyłać na adres fabas@fabas.pl w terminie do dnia 25 maja br.

Dla zwycięzców konkursu, oprócz pucharów dla trzech najpiękniejszych samochodów ciężarowych Volvo, przewidzano atrakcyjne nagrody.

Zgodnie z regulaminem konkursu, osoby chcące oddac swój głos na wybrany przez siebie pojazd mogą to uczynić na dwa sposoby: na stronach: www.worldtrucker.com/pl lub http://www.trailer.pl/, przy czym głosować można tylko na jeden samochód ciężarowy. Głosowanie trwa do końca czerwca 2012r., a na głosujących w konkursie czekają atrakcyjne upominki z kolekcji Volvo, Worldtrucker i TRAILER Magazine.

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

~Jules 2012-07-30

rzeczywiście takie spalanie świadczy o cięższej nodze lub jest związane z jakimś problemem technicznym

kosmoss 2012-07-23

No żeby XC60 zrobić 16 litrów w mieście to trzeba mieć nie najlżejszą nogę po prostu :)

~użytkownik 2012-07-01

Mr White, troszeczkę cię poniosło co do spalania silniki w benzynie tak oszczędne nie są, jazda po mieście to średnio około 16 litrów Pb oczywiście przy spokojnej jeździe a poza miastem średnio około 10 litrów Pb co do silników w dieslu no to możemy powiedzieć że palą mniej w mieście przy spokojnej jeździe średnio 13 litrów ON a poza miastem średnio 9 litrów ON. Tak że przy masie około 2 ton to i tak wynik dobry ale nie powalający.

~Mr White 2012-06-30

dość niskie zużycie paliwa jest charakterystyczne nie tylko dla XC60 ale również dla pozostałych modeli szwedzkiej marki... a koszt serwisowania można zmniejszyć korzystając z wielu promocji które są przeprowadzane w ASO

~pisarz 2012-06-28

A tu cię zaskoczę mam 3 latka VOLVO XC 60 2,4/185 KM, zaletą tego autka jest bardzo umiarkowane zużycie paliwa jak na tak dużą moc silnika(185)i pojemność(2,4), wygoda, elegancja, mocny, inteligentny motor, zaś wadą są horrendalnie drogie przeglądy serwisowe a nowego testowałem i doszedłem do wniosku że zostanę przy obecnym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Słaby wzrok za kierownicą
Słaby wzrok za kierownicą
Podczas prowadzenia auta dobry wzrok to podstawa – ryzyko spowodowania wypadku przez kierowcę o zbyt małej ostrości wzroku jest większe niż u osób, które nie mają wady wzroku.