mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Trzy nagrody dla salonów Grupy PGD

Trzy nagrody dla salonów Grupy PGD

Trzy należące do Grupy PGD dealerstwa Forda – krakowskie Euro Car i Partner oraz warszawskie OMC Motors - zdobyły najbardziej prestiżową nagrodę sieci, The Chairman’s Award, przyznawaną za najwyższy poziom obsługi klienta w salonie i w serwisie.

Trzy nagrody dla salonów Grupy PGD

W konkursie oceniana jest praca salonu sprzedaży oraz serwisu, a jurorami są sami klienci. W obydwu działach punktowane jest spełnienie kilku kryteriów, z których najważniejszym jest osiągnięcie najwyższego poziomu satysfakcji klienta. W szczegółowych kwestionariuszach, składających się z 24 pytań dla klientów salonu i 24 innych dla klientów serwisu, punktowana jest nie tylko wiedza merytoryczna pracowników i jakość wykonanych usług, ale także odczucia klienta. Konkurs organizowany i nadzorowany przez europejską centralę Forda, toczy się o nagrodę Prezesa Ford of Europe i stąd jego nazwa – The Chairman’s Award.
 
"Otrzymanie nagród przez trzy dealerstwa należące do Grupy PGD dobitnie dowodzi jak wielką wagę przykłada się w tej firmie do jakości obsługi" – powiedział Adam Kołodziejczyk, Prezes Ford Polska podczas uroczystości wręczenia nagrody w krakowskim salonie Partner. "Gratuluję nagrody całej załodze, bo jest ona rezultatem zaangażowania wszystkich osób, których praca składa się na to, że klient wyjeżdża z salonu zadowolony" – dodał Adam Kołodziejczyk.

Zobacz więcej o samochodach marki Ford

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.