mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Trzy nagrody dla salonów Grupy PGD

Trzy nagrody dla salonów Grupy PGD

Trzy należące do Grupy PGD dealerstwa Forda – krakowskie Euro Car i Partner oraz warszawskie OMC Motors - zdobyły najbardziej prestiżową nagrodę sieci, The Chairman’s Award, przyznawaną za najwyższy poziom obsługi klienta w salonie i w serwisie.

Trzy nagrody dla salonów Grupy PGD

W konkursie oceniana jest praca salonu sprzedaży oraz serwisu, a jurorami są sami klienci. W obydwu działach punktowane jest spełnienie kilku kryteriów, z których najważniejszym jest osiągnięcie najwyższego poziomu satysfakcji klienta. W szczegółowych kwestionariuszach, składających się z 24 pytań dla klientów salonu i 24 innych dla klientów serwisu, punktowana jest nie tylko wiedza merytoryczna pracowników i jakość wykonanych usług, ale także odczucia klienta. Konkurs organizowany i nadzorowany przez europejską centralę Forda, toczy się o nagrodę Prezesa Ford of Europe i stąd jego nazwa – The Chairman’s Award.
 
"Otrzymanie nagród przez trzy dealerstwa należące do Grupy PGD dobitnie dowodzi jak wielką wagę przykłada się w tej firmie do jakości obsługi" – powiedział Adam Kołodziejczyk, Prezes Ford Polska podczas uroczystości wręczenia nagrody w krakowskim salonie Partner. "Gratuluję nagrody całej załodze, bo jest ona rezultatem zaangażowania wszystkich osób, których praca składa się na to, że klient wyjeżdża z salonu zadowolony" – dodał Adam Kołodziejczyk.

Zobacz więcej o samochodach marki Ford

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.