mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Twingo zakazane we Włoszech

Twingo zakazane we Włoszech

No dobrze, może nie chodzi konkretnie o Renault Twingo, ale o jego reklamę, która dostała czerwone światło we Włoszech, zatem nie będzie pokazywana w większości krajowych stacji telewizyjcnych. Jedyną telewizją, która ją pokaże, jest Sky.

Twingo zakazane we Włoszech
Zapewne zadajecie sobie pytanie dlaczego tak się stało - co w tym spocie reklamowym było takiego straszego i gorszącego, że dostał on oficjalny zakaz publikacji? Otóż, akcja rozpoczyna się na sali podczas przyjęcia, gdzie dwie młode panie kusząco nawiązują ze sobą serię kontaktów wzrokowych, po czym jedna z nich wstaje i idzie w kierunku sypialni. W następnej scenie druga z dziewczyn otwiera drzwi do pokoju, gdzie zastaje rozbierającą się koleżankę, która po chwili kładzie się na łóżku w samej bieliźnie. Gdy ta leży na łóżku, pierwsza z nich wchodzi na łoże i zawiązuje kochance oczy przepaską, po czym zaczyna się rozglądać. Znajduje w końcu jej różową bluzkę, zakłada ją, wychodzi na parking i wsiada do swojego, także różowego, o dziwo, Twingo. Widać, że kobieta zrobi wszystko, aby być modną.

Reklama została przygotowana przez francuską agencję Publicis, a w zasadzie jej filię w Milanie, która stworzyła dla Renault kampanię reklamową Clio I w latach dziewięćdziesiątych, która odniosła niezły sukces. Tym razem jednak państwowa telewizja RAI oraz Mediaset, organizacja medialna premiera Włoch Silvio Berlusconiego, znanego zresztą ze swoich własnych ciekawych zachowań, nie pozwoliły na publikację spotu. Krótki filmik poruszył także środowiska homoseksualne, która uważają, że obraża on niesamowicie ich uczucia.

Reklamę można łatwo znaleźć na YouTube po wpisaniu słów: "Renault Twingo TV Spot 2010".

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Renault Twingo
Renault Twingo
Cena podstawowa już od: 36 600 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Megane RS N4 – kup sobie N-kę

auto motor i sport 0000-00-00

Renault wzywa auta do serwisu

Renault wzywa auta do serwisu

Aktualności 2016-11-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Już w marcu startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Podczas imprezy zadebiutuje koncepcyjna Skoda Vision X. To zapowiedź kolejnego SUV-a w gamie czeskiego producenta.