mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tworzywa dla motoryzacji

Tworzywa dla motoryzacji

Firma Improdex powstała w 1990 roku w Czechowicach-Dziedzicach. Posiadany park maszynowy oraz certyfikowany system zapewnienia jakości umożliwiły w 1998 roku otworzyć nowy rozdział w działalności Improdex - produkcję komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego.

Tworzywa dla motoryzacji

Począwszy od roku 1998 firma zajmuje się produkcją komponentów dla branży przemysłu motoryzacyjnego. Są to głównie części i podzespoły do układów zawieszenia, kolumn kierowniczych, wiązek elektrycznych, układów chłodzenia oraz systemów wentylacji. "Są to wyroby wykonywane według specyfikacji klienta na narzędziach przez niego powierzonych, wykonanych bądź w naszej firmie bądź na zewnątrz" - informują przedstawiciele. Z uwagi iż w produkcji ogólnej firmy Improdex stale wzrasta udział procentowy produkcji dla firm branży motoryzacyjnej, komponenty samochodowe to główny kierunek rozwoju firmy. Większość produkcji trafia na eksport do krajów Europy i do USA.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz stałą rozbudową parku maszynowego koniecznością stało się zwiększenie powierzchni produkcyjnej i magazynowej. Zarząd firmy podjął decyzję o budowie nowej siedziby firmy, która zakończona została wiosną 2006.

Przeczytaj także:

Kaplast: produkcja z nowej hali (2006-07-05)

Nowy inwestor w Oławie (2006-05-30)

MAN zainwestuje w Poznaniu (2006-07-06)

 


 


Podobne wiadomości:

Kaplast: produkcja z nowej hali

Kaplast: produkcja z nowej hali

Aktualności 2006-07-05

Nowy inwestor w Oławie

Nowy inwestor w Oławie

Aktualności 2006-05-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Cupra - nowa motoryzacyjna marka z Hiszpanii
Już od kilku miesięcy było wiadomo, że marka Cupra w końcu zostanie wydzielona od Seata. Iberyjski producent ogłosił oficjalną zmianę. Na rynku pojawi się nowa submarka z osobnym emblematem.