mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tydzień testów w mojeauto.pl

Tydzień testów w mojeauto.pl

Już od najbliższego poniedziałku na łamach naszego portalu, ruszamy z akcją "Tydzień testów w mojeauto.pl". Termin wybraliśmy nieprzypadkowo. Przez najbliższe siedem dni prezentować będziemy bowiem opinie o samochodach, które naszym zdaniem mogłyby być ciekawym i zaskakującym prezentem otrzymanym od "motoryzacyjnego" Świętego Mikołaja.

Tydzień testów w mojeauto.pl
Od przyszłego roku ceny nowych samochodów najprawdopodobniej wzrosną. Można się więc spodziewać, że te korekty pociągną za sobą wzrost wartości pojazdów także na rynku aut używanych. Czy koniec roku nie jest zatem ostatnią szansą na zakup własnych czterech kółek po korzystniejszych cenach? Tym bardziej, że od kilku tygodni klienci bombardowani są okazjami, obniżkami i promocjami w salonach.
My sądzimy, że tak, dlatego w mojeauto.pl począwszy od nadchodzącego poniedziałku (1.12.), przez kolejne siedem dni tygodnia, przedstawiać będziemy motoryzacyjne propozycje na prezent mikołajkowy lub bożonarodzeniowy. Jeśli więc szukacie Państwo oryginalnego sposobu na zaskoczenie siebie lub bliskich, być może okażecie to właśnie w taki sposób.

Bohaterami "Tygodnia testów w mojeauto.pl" będzie sześć modeli z różnych segmentów, przedziałów cenowych i o różnych, sześciu charakterach. Wśród nich znajdą się modele zupełnie nowe oraz takie, które są obecne na rynku nawet od kilku lat. W zestawieniu znalazł się również jeden, który zasługuje na miano "samochodowej rózgi". W sam raz dla kierowców, którzy w tym roku na drogach byli wyjątkowo niegrzeczni i zasługują na drobną karę. Punktem kulminacyjnym będzie zaś 6 grudnia. Na ten dzień przygotowaliśmy dla Was, Drodzy Czytelnicy, małą niespodziankę - pierwszy, autorski video-test zrealizowany przez dziennikarzy mojeauto.pl, który jednocześnie rozpocznie comiesięczną serię tego typu prezentacji na łamach naszego portalu.

Serdecznie więc zapraszamy do odwiedzenia stron Motogazety mojeauto.pl codziennie i aktywnego udziału w dyskusji. Być może Wy, Drodzy Czytelnicy będziecie mieli inne propozycje na udany prezent o spalinowej duszy.

Komentuj:

~że co?że jak? 2008-12-01

z całym szacunkiem do Ciebie gonzo, ale ceny nowych aut na 100% pójdą w górę...nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale większość cenników w salonach samochodowych liczonych było po kursie 3,30 - 3,40 za euro...przy dzisiejszym 3,70 i niezbyt optymistycznych prognozach efekt będzie jeden...myślenie nie boli...pzdr

~johny 2008-11-30

jak u nas pensje będą wreszcie na poziomie europejskim, a nie takie ochłapy jak większość ludzi (szczególnie młodych) dostaje, to może pomyślimy o nowych autach. Taki wydatek jak nowe auto to raczej głupi pomysł w okresie przedświątecznym. Ciekawe ilu ludzi coś nowego kupi? No ale cóż, dealerzy i producenci górą :]

~gonzo 2008-11-30

"Od przyszłego roku ceny nowych samochodów najprawdopodobniej wzrosną" - kolejny atykuł sponsorowany pzez dealerów. Żeby się przypadkiem nie zdziwili, jak klienci będą walić drzwiami i oknami

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.