mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tym autem najlepiej dojeżdżać do pracy

Tym autem najlepiej dojeżdżać do pracy

Jak dotrzeć z punktu A do punktu B, zużywając jak najmniej paliwa i podróżując możliwie jak najwygodniej? Amerykański serwis internetowy TotalCarScore.com sugeruje skorzystanie ze stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF, który niedawno został uznany za najlepszy samochód do dojazdów do pracy. Czekamy zatem na elektrycznego Nissana w Polsce.

Tym autem najlepiej dojeżdżać do pracy
TotalCarScore.com to witryna internetowa oceniająca pojazdy na podstawie opinii z miarodajnych źródeł, takich jak Consumer Guide, Edmunds.com, MSN Autos, US News/World Report, The Car Connection, National Highway Traffic Safety Administration (Narodowa Agencja ds. Bezpieczeństwa Drogowego) oraz Insurance Institute for Highway Safety (Instytut Ubezpieczeń i Bezpieczeństwa Drogowego). Przy wyborze "10 najlepszych samochodów do dojazdów do pracy" pod uwagę brana jest łączna punktacja oraz zużycie paliwa w cyklu miejskim.

- Kryteria te podobają nam się szczególnie ze względu na fakt, że uwzględniają podstawowy atut modelu LEAF - zerową emisję bez uszczerbku dla osiągów - powiedział Brendan Jones, dyrektor ds. marketingu i strategii sprzedaży pojazdów elektrycznych. - Z naszych danych wynika, że właściciele Nissanów LEAF przejeżdżają dziennie średnio 31 mil (50 km), co oznacza, że ten samochód idealnie zaspakaja codzienne potrzeby w zakresie przemieszczania się w przypadku większości Amerykanów.

Nissan LEAF nie zużywa benzyny, oferując przy tym podróż w ciszy, dobre właściwości jezdne oraz bogate wyposażenie, dzięki któremu prowadzenie pojazdu staje się jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Oferowany w całych Stanach Zjednoczonych Nissan LEAF to pierwszy na świecie w pełni elektryczny i zeroemisyjny pojazd przeznaczony na masowy rynek oraz pierwszy samochód elektryczny dostępny dla każdego, w całym kraju.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Nissan Leaf
Nissan Leaf
Cena podstawowa już od: 139 000 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?