mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tysiąc pięćsetny samochód ciężarowy Volvo w Nijhof-Wassink

Tysiąc pięćsetny samochód ciężarowy Volvo w Nijhof-Wassink

Zlokalizowana w Rijssen, w Holandii, firma transportowa Nijhof-Wassink odebrała swój tysiąc pięćsetny samochód ciężarowy Volvo: model FH napędzany silnikiem o mocy 420 KM, zgodnym z normą EEV, który będzie wykorzystywany w przewozach międzynarodowych. Firma współpracuje z Volvo Trucks od 1967 r.

Tysiąc pięćsetny samochód ciężarowy Volvo w Nijhof-Wassink
Działalność Nijhof-Wassink koncentruje się wokół ludzi. - Jednym z filarów naszej firmy jest jej kultura organizacyjna, nacechowana silnym duchem współpracy. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowe zaangażowanie naszych pracowników przekłada się na jakość pracy. Volvo doskonale wpisuje się w tę kulturę, ponieważ jakość jest jednym priorytetów Volvo - mówi Freddy Nijhof, dyrektor Nijhof-Wassink.

Podobnie jak wszystkie pozostałe użytkowane przez firmę samochody ciężarowe Volvo, tysiąc pięćsetny pojazd jest wyposażony w różnorodne systemy bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo to drugi, obok jakości, istotny aspekt działalności Nijhof-Wassink. - Mamy pewność, że nasi kierowcy są bezpieczni w kabinie Volvo, a to dla nas bardzo ważne - konkluduje Freddy Nijhof.

Nijhof-Wassink, od 1967 r. specjalizuje się w drogowym, kolejowym i rzecznym transporcie materiałów luzem. Posiada oddziały w Holandii, Niemczech, Polsce i na Węgrzech. Firma oferuje wyjątkową elastyczność, bezpieczeństwo, jakość i niezawodność w transporcie i magazynowaniu materiałów sypkich i płynnych.

Podobne wiadomości:

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Zakaz wyprzedzania dla ciężarówek na A2

Polskie drogi 2015-06-25

Komentuj:

~xl 2011-08-17

ale to sprzedali 1500 ciężarówek czy maja na stanie1500 samochodów?

marko1 2011-08-17

Bezpieczeństwo ciężarówek jest najważniejsze, jakby coś to najpierw w osobówkę a potem się martw tak szkolili kierowców TIR-ów na kursach w Polsce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.