mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > UNI-TRUCK współpracuje ze szkołami samochodowymi

UNI-TRUCK współpracuje ze szkołami samochodowymi

UNI-TRUCK – największa autoryzowana sieć dealerska marki IVECO oraz FIAT PROFESSIONAL w Polsce wspólpracuje owocnie ze szkołami kształcącymi specjalistów samochodowych. Uczniowie w Warszawie i Wrocławiu mogą szkolić się w warsztatach UNI-TRUCK. Firma przkazuje także do szkół najnowsze podzespoły.

UNI-TRUCK współpracuje ze szkołami samochodowymi

Dwa oddziały UNI-TRUCK – w Nadarzynie i Warszawie - już od roku współpracują z Zespołem Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 w Warszawie. UNI-TRUCK wspiera naukę uczniów z klas o specjalnościach mechanik pojazdów samochodowych i mechatronik. Dealer przyjmuje uczniów na praktyki, gdzie mogą odbywać zajęcia w doskonale wyposażonych serwisach. Ponadto UNI-TRUCK przekazuje do szkoły podzespoły pojazdów, które służą do celów dydaktycznych.

Dzięki takim działaniom, przyszli mechanicy samochodowi mogą praktycznie zapoznać się z zawodem – wzorując się na najnowocześniejszych rozwiązaniach.

UNI-TRUCK bierze także aktywny udział w przedsięwzięciach realizowanych przez szkołę takich jak dni otwarte oraz udział w targach edukacyjnych.

Rozpoczęto również rozmowy na temat otworzenia specjalnej klasy patronackiej pod auspicjami UNI-TRUCK. Projekt jest obecnie w fazie planowania.

Współpraca odbywa się także w województwie dolnośląskim. Tamtejszy oddział UNI-TRUCK już od kilku lat współpracuje na podobnych zasadach z Zespołem Szkół Nr 2 we Wrocławiu, kształcącym między innymi mechaników samochodowych.

- Pomoc w kształceniu młodych osób w zakresie mechaniki naszych pojazdów traktujemy jako nasz obowiązek - podkreśla Dawid Sychowski – koordynator ds. marketingu firmy UNI-TRUCK 

– Chcemy zachęcić uczniów do nauki w klasach samochodowych pokazując, że jest to bardzo nowoczesna i rozwojowa branża. Liczymy jednocześnie na to, że najlepsi z nich zasilą wkrótce szeregi naszych pracowników - dodaje Sychowski.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Iveco Daily
Iveco Daily
Cena podstawowa już od: 112 889 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. rama-2dr.

Podobne wiadomości:

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Aktualności 2016-05-19

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Serwis auta 2016-05-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Japoński producent poszerza ofertę swojego najpopularniejszego modelu. Nowa generacja Suzuki Swift będzie dostępna w wersji Sport. Samochód zadebiutuje już jesienią na salonie we Frankfurcie.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech