mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > UNI-TRUCK współpracuje ze szkołami samochodowymi

UNI-TRUCK współpracuje ze szkołami samochodowymi

UNI-TRUCK – największa autoryzowana sieć dealerska marki IVECO oraz FIAT PROFESSIONAL w Polsce wspólpracuje owocnie ze szkołami kształcącymi specjalistów samochodowych. Uczniowie w Warszawie i Wrocławiu mogą szkolić się w warsztatach UNI-TRUCK. Firma przkazuje także do szkół najnowsze podzespoły.

UNI-TRUCK współpracuje ze szkołami samochodowymi

Dwa oddziały UNI-TRUCK – w Nadarzynie i Warszawie - już od roku współpracują z Zespołem Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 w Warszawie. UNI-TRUCK wspiera naukę uczniów z klas o specjalnościach mechanik pojazdów samochodowych i mechatronik. Dealer przyjmuje uczniów na praktyki, gdzie mogą odbywać zajęcia w doskonale wyposażonych serwisach. Ponadto UNI-TRUCK przekazuje do szkoły podzespoły pojazdów, które służą do celów dydaktycznych.

Dzięki takim działaniom, przyszli mechanicy samochodowi mogą praktycznie zapoznać się z zawodem – wzorując się na najnowocześniejszych rozwiązaniach.

UNI-TRUCK bierze także aktywny udział w przedsięwzięciach realizowanych przez szkołę takich jak dni otwarte oraz udział w targach edukacyjnych.

Rozpoczęto również rozmowy na temat otworzenia specjalnej klasy patronackiej pod auspicjami UNI-TRUCK. Projekt jest obecnie w fazie planowania.

Współpraca odbywa się także w województwie dolnośląskim. Tamtejszy oddział UNI-TRUCK już od kilku lat współpracuje na podobnych zasadach z Zespołem Szkół Nr 2 we Wrocławiu, kształcącym między innymi mechaników samochodowych.

- Pomoc w kształceniu młodych osób w zakresie mechaniki naszych pojazdów traktujemy jako nasz obowiązek - podkreśla Dawid Sychowski – koordynator ds. marketingu firmy UNI-TRUCK 

– Chcemy zachęcić uczniów do nauki w klasach samochodowych pokazując, że jest to bardzo nowoczesna i rozwojowa branża. Liczymy jednocześnie na to, że najlepsi z nich zasilą wkrótce szeregi naszych pracowników - dodaje Sychowski.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Iveco Daily
Iveco Daily
Cena podstawowa już od: 114 918 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. rama-2dr.

Podobne wiadomości:

Oto pomysł, jak zapewnić dodatkowe 4 miliardy wpływów do budżetu

Oto pomysł, jak zapewnić dodatkowe 4 miliardy...

Finanse i prawo 2015-07-09

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Serwis auta 2016-05-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando