mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Uatrakcyjnij swoją Pandę

Uatrakcyjnij swoją Pandę

Fiat przedstawił katalog, który zawiera ponad 70 oryginalnych akcesoriów dedykowanych do nowej Pandy. Katalog został pogrupowany w cztery kategorie: Personalizacja, Bezpieczeństwo, Informatyka oraz Komfort.

Uatrakcyjnij swoją Pandę

Z pierwszej kategorii klient w salonie będzie mógł wybrać z pokaźnej listy oryginalnych gadżetów, które sprawią, że Panda będzie wyróżniać się na polskich drogach. Wygląd można uatrakcyjnić m.in. dzięki trzem seriom naklejek na nadwozie, 15-calowym, „rombowym" felgom z lekkiego stopu. Na liście znajdują się również obudowy lusterek zewnętrznych i kołpaki kół w czterech kolorach do wyboru (srebrny, beżowy, czerwony i fioletowy), stalowe zakrętki (kapturki) wentyli opon z logo Fiat oraz maty podłogowe (dywanowe, welwetowe albo gumowe) w trzech różnych wzorach dekoracyjnych.

W kategorii Informatyka znajdziemy akcesoria, do których należą: "Blue&ME TomTom 2"LIVE, który dostarcza zintegrowany system teleinformatyczny z dostępem do Internetu oraz przenośnej nawigacji oraz bezprzewodową telefonię komórkową. Dodatkowo można konfigurując nową Pandę zaznaczyć opcję systemów alarmowych lub komplet czujników parkowania. Pakiet Komfort może dostarczyć dwa dachowe bagażniki do wyboru - 360-litrowy lub 490-litrowy, wykładzinę ochronną bagażnika oraz m.in. uchwyty do transportu rowerów, snowboardów i nart.

Nowy Fiat Panda dostępna w salonach to kontynuacja sukcesu swojego poprzednika. Długa lista dodatkowych akcesoriów i gadżetów pozwoli wyróżnić się z pośród stada Pand, które nie długo wyjedzie na polskie drogi.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Fiat Panda
Fiat Panda
Cena podstawowa już od: 34 600 PLN brutto
Rodzaj samochodu: dostawczy osobowy

Podobne wiadomości:

Fiat Tipo – nowy lider sprzedaży w Polsce

Fiat Tipo – nowy lider sprzedaży w Polsce

Aktualności 2017-06-10

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Fiat Panda - wyprodukowano milion egzemplarzy

Aktualności 2017-11-20

Komentuj:

~radush 2012-04-06

Fiat postawił kolejny krok w celu zwiększenia funkcjonalności swoich samochodów oraz ich atrakcyjności. Pomysł z pozoru błahy, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdzam że świetny, bo takie dodatki mogą ułatwić i upiększyć życie.

~hirohito 2012-04-03

Zależy jak się na to spojrzy. Dla niektórych jest to tylko zwiększanie funkcjonalności, a dla innych znów upiększanie wizualnej strony swojego samochodu, i czynienie go bardziej "Swoim", czyli indywidualnym. Jak dla mnie pomysł całkiem fajny, wcześniej nie spotykany.

~Andrew 2012-04-01

Fiat ma dla swoich klientów bardzo ciekawą ofertę. W łatwy i przyjemny sposób możemy uatrakcyjnić wygląd swojej Pandy, spersonalizować ją, lub uczynić jeszcze bardziej funkcjonalną. Fajnie by było gdyby wprowadzili takie pakiety do każdego modelu.

marko1 2012-03-30

Jak powiadają, każda potwora znajdzie swego amatora. Kupując go to tak jak małżeństwo z rozsądku.No, chyba, że Pan da. A tak na poważnie to dobre autko do jazdy po mieście.

carmati 2012-03-30

Kolejny bardzo dobry pomysł Fiata. Teraz Panda na pewno poszerzy swoje grono nabywców. Nowe rozwiązania poprawią nie tylko komfort jazdy ale sprawią, że czas spędzony w aucie będzie jedną z przyjemniejszych chwil.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.