mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ukradli 90 znaków drogowych

Ukradli 90 znaków drogowych

Gorliccy policjanci zatrzymali złodziei kradnących aluminium ze znaków drogowych na tzw. serpentynach magurskich. Kradzież znaków informujących o niebezpiecznych zakrętach mogła doprowadzić do tragicznych w skutkach wypadków. Zatrzymani mają po ok. 20 lat i są mieszkańcami tego powiatu.

Ukradli 90 znaków drogowych
26 lutego tego roku zauważono kradzież metalowych obramowań znaków drogowych informujących o niebezpiecznych zakrętach. Znaki te ustawione były na wyjątkowo niebezpiecznych odcinkach tzw. "serpentyn magurskich" trasy Gorlice - Konieczna. Przez kilka dni policjanci zbierali informacje na temat potencjalnych sprawców. Zebrane dowody doprowadziły ich do jednego z gospodarstw w powiecie gorlickim i do zatrzymania dwóch ok. 20 letnich mężczyzn.

W większości elementy znaków były już pocięte i przygotowane do sprzedaży w punkcie skupu złomu. Jak ustalono skradziono w ten sposób ok. 90 aluminiowych obramowań a ich wartość oszacowano na ok. 50 tysięcy złotych. Okazało się także że dwaj zatrzymani są sprawcami innych przestępstw takich jak włamania do samochodów.

Komentuj:

~Carlise 2007-03-07

To skandal. Powinni takich nie sądzić tylko wieszać za ja..

~juzef 2007-03-07

a kto zatrzyma politykow ktorzy co dzien kradna miliony? ;)

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.