mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Umowa mojeauto.pl i bankier.pl

Umowa mojeauto.pl i bankier.pl

Obiecująca współpraca portali.

Polski Portal Finansowy Bankier.pl rozpoczął współpracę z Internetowym Salonem Samochodowym mojeauto.pl. Oba portale umożliwią nawzajem swoim użytkownikom korzystanie z różnorodnych usług finansowych oraz zakupu samochodu przez Internet.

Celem nawiązanej współpracy jest udostępnienie użytkownikom mojeauto.pl możliwości skorzystania z usług finansowych skupionych w Centrum Finansów on-line oraz umożliwienie użytkownikom Bankier.pl dokonania wyboru, skonfigurowania i zakupu samochodu za pośrednictwem systemu mojeauto.pl.

Twórcą Centrum Finansów on-line jest Bankier.pl, który współpracując z wieloma instytucjami finansowymi oferuje użytkownikom możliwość założenia konta osobistego i lokaty w trzech bankach, złożenie wniosku o kredyt hipoteczny i gotówkowy w czterech bankach, ubezpieczenie na życie z funduszem inwestycyjnym, ubezpieczenia majątkowe i NNW, otwarcie rachunku inwestycyjnego w czterech biurach maklerskich, finansowanie inwestycji w formie leasingu, zakup jednostek funduszu emerytalnego, doradztwo w sprawach inwestycji walutowych oraz otworzenie rejestru w funduszu inwestycyjnym.

Mojeauto.pl jest pierwszym polskim internetowym salonem samochodowym, który umożliwia wyszukanie, konfigurację i zamówienie nowego samochodu, skorzystanie on-line z dogodnej opcji sfinansowania zakupu (leasing, kredyt, ubezpieczenie). Dzięki aukcjom, ofertom specjalnym i promocjom, na stronach internetowego salonu możliwe jest zamówienie nowego samochodu po cenach niższych niż katalogowe. Serwis współpracuje obecnie z ponad 70 dealerami samochodowymi i posiada w swej ofercie większość marek dostępnych na rynku. Oferta serwisu mojeauto.pl obejmuje auta nowe i używane.

Produkty i usługi finansowe będą dostępne ze stron mojeauto.pl w module Finanse, natomiast oferta zakupu samochodów będzie dostępna dla użytkowników ze stron Bankier.pl w module Partnerzy.

Obie firmy zapowiadają organizację wspólnych akcji promocyjnych i konkursów dla użytkowników, tworzenie ofert specjalnych oraz poszerzanie zakresu nawiązanej współpracy.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.