mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Usterka w Octavii

Usterka w Octavii

Skoda Octavia drugiej generacji to kolejny model, jaki został objęty akcją serwisową. Do serwisów zostaną zaproszeni właściciele wersji z dwulitrowym silnikiem TDI oraz ręczną sześciobiegową skrzynią biegów.

Usterka w Octavii

Skoda Auto Polska S.A. powiadomiła, że w niektórych egzemplarzach modelu Octavia II wyposażonych w silniki wysokoprężne o pojemności skokowej 2.0l TDI z ręczną sześciobiegową skrzynią biegów w skrajnych przypadkach może dojść do wzrostu temperatury i powstania płomienia w okolicach sprzęgła. Jest to spowodowane ocieraniem się wadliwego koła zamachowego o obudowę skrzyni biegów. Usterka dotyczy samochodów Skoda Octavia II wyprodukowanych w Czechach w 2004 i 2005 roku.

Skoda Auto Polska S.A powiadomi wszystkich dealerów samochodów marki Skoda o rozpoczęciu akcji serwisowej. Wszyscy klienci, którzy kupili pojazdy objęte kampanią, zostaną powiadomieni listem poleconym o konieczności sprawdzenia samochodu w autoryzowanym serwisie. W przypadku wykrycia wady zostanie ona bezpłatnie naprawiona. Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 238 pojazdów Skoda Octavia drugiej generacji.

Zobacz więcej o modelu Skoda Octavia

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Skoda Octavia
Skoda Octavia
Cena podstawowa już od: 66 800 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda Octavia Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda Skoda Octavia

Podobne wiadomości:

Skoda Karoq – od kiedy w sprzedaży?

Skoda Karoq – od kiedy w sprzedaży?

Aktualności 2017-08-05

Skoda Karoq - ruszyła produkcja

Skoda Karoq - ruszyła produkcja

Aktualności 2017-07-27

Komentuj:

~ljab 2008-11-01

Nie trzeba byc socjologiem czy psychologiem by zauważyć że wszyscy autorzy tych opini to zakompleksieni mieszkańcy Polski D, których edukacja motoryzacyjna skończyła się gdy zdechła im ostatnia kobyła.

~swoj 2008-05-22

a czym wy jezdzicie????????????

~darekiewicz 2008-05-22

Specjaliści, pożal się Boże. Bardzo się Panowie dowartościowujecie takimi komentarzami? Strasznie muszą być niefachowi autorzy testów, porównań, rankingów itp... Czytanie takich, niczym oprócz snobizmu, nie popartych bredni, burzy moją z trudem wywalczoną tolerancję dla odmienności intelektualnej.

~Wik 2008-03-21

Pier....... Hipolicie. Decyduje wolny rynek.

~gond 2007-08-28

Taka ulubiona Polaków Fabia nie ma ani renomy, ani jakości, ani wyglądu, ani wyposażenia. Bo już nie mówie o prestiżu (wieś). Wszystkie Skody są brzydkie, toporne ! To coś jak Kia, Hyundai czy Dacia. A przecież są niewiele tańsze od Toyoty, Nissana, Hondy, Mitsubishi, Peugeot, Renault, Forda, Opla, VW......Samochodów o niebo lepszych! Dlatego zupełnie nie warto się nimi interesować. Ja w sumie nie rozumiem dlaczego w Polsce tak dobrze się sprzedaje fabia. Przecież żukiem przewiezie się więcej owsa i paszy. Te samochody niemają żadnych zalet.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy polski cennik Citroena C3 Aircross
Znamy polski cennik Citroena C3 Aircross
Francuski producent mocno rozwija gamę crossoverów. Do oferty dołącza kompaktowy SUV – C3 Aircross. Klienci mogą już zamawiać u polskich dealerów przedpremierowe egzemplarze.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech