Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Usterka w Octavii

Usterka w Octavii

Skoda Octavia drugiej generacji to kolejny model, jaki został objęty akcją serwisową. Do serwisów zostaną zaproszeni właściciele wersji z dwulitrowym silnikiem TDI oraz ręczną sześciobiegową skrzynią biegów.

Usterka w Octavii

Skoda Auto Polska S.A. powiadomiła, że w niektórych egzemplarzach modelu Octavia II wyposażonych w silniki wysokoprężne o pojemności skokowej 2.0l TDI z ręczną sześciobiegową skrzynią biegów w skrajnych przypadkach może dojść do wzrostu temperatury i powstania płomienia w okolicach sprzęgła. Jest to spowodowane ocieraniem się wadliwego koła zamachowego o obudowę skrzyni biegów. Usterka dotyczy samochodów Skoda Octavia II wyprodukowanych w Czechach w 2004 i 2005 roku.

Skoda Auto Polska S.A powiadomi wszystkich dealerów samochodów marki Skoda o rozpoczęciu akcji serwisowej. Wszyscy klienci, którzy kupili pojazdy objęte kampanią, zostaną powiadomieni listem poleconym o konieczności sprawdzenia samochodu w autoryzowanym serwisie. W przypadku wykrycia wady zostanie ona bezpłatnie naprawiona. Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 238 pojazdów Skoda Octavia drugiej generacji.

Zobacz więcej o modelu Skoda Octavia

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Skoda Octavia
Skoda Octavia
Cena podstawowa już od: 63 960 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda Octavia Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda Skoda Octavia

Podobne wiadomości:

Skoda Octavia przechodzi face lifting

Skoda Octavia przechodzi face lifting

Premiery 2016-10-27

Skoda Superb - 15 lat flagowego modelu

Skoda Superb - 15 lat flagowego modelu

Aktualności 2016-10-25

Komentuj:

~ljab 2008-11-01

Nie trzeba byc socjologiem czy psychologiem by zauważyć że wszyscy autorzy tych opini to zakompleksieni mieszkańcy Polski D, których edukacja motoryzacyjna skończyła się gdy zdechła im ostatnia kobyła.

~swoj 2008-05-22

a czym wy jezdzicie????????????

~darekiewicz 2008-05-22

Specjaliści, pożal się Boże. Bardzo się Panowie dowartościowujecie takimi komentarzami? Strasznie muszą być niefachowi autorzy testów, porównań, rankingów itp... Czytanie takich, niczym oprócz snobizmu, nie popartych bredni, burzy moją z trudem wywalczoną tolerancję dla odmienności intelektualnej.

~Wik 2008-03-21

Pier....... Hipolicie. Decyduje wolny rynek.

~gond 2007-08-28

Taka ulubiona Polaków Fabia nie ma ani renomy, ani jakości, ani wyglądu, ani wyposażenia. Bo już nie mówie o prestiżu (wieś). Wszystkie Skody są brzydkie, toporne ! To coś jak Kia, Hyundai czy Dacia. A przecież są niewiele tańsze od Toyoty, Nissana, Hondy, Mitsubishi, Peugeot, Renault, Forda, Opla, VW......Samochodów o niebo lepszych! Dlatego zupełnie nie warto się nimi interesować. Ja w sumie nie rozumiem dlaczego w Polsce tak dobrze się sprzedaje fabia. Przecież żukiem przewiezie się więcej owsa i paszy. Te samochody niemają żadnych zalet.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Henrik Fisker buduje nową Karmę
Henrik Fisker buduje nową Karmę
Twórca Fiskera Karma pracuje nad zupełnie nowym wcieleniem modelu. Auto będzie produkowane przez nową firmę i trafi na rynek już w przyszłym roku. Model o zasięgu 644 km trafi do segmentu samochodów elektrycznych premium.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj