mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Usterka w Octavii

Usterka w Octavii

Skoda Octavia drugiej generacji to kolejny model, jaki został objęty akcją serwisową. Do serwisów zostaną zaproszeni właściciele wersji z dwulitrowym silnikiem TDI oraz ręczną sześciobiegową skrzynią biegów.

Usterka w Octavii

Skoda Auto Polska S.A. powiadomiła, że w niektórych egzemplarzach modelu Octavia II wyposażonych w silniki wysokoprężne o pojemności skokowej 2.0l TDI z ręczną sześciobiegową skrzynią biegów w skrajnych przypadkach może dojść do wzrostu temperatury i powstania płomienia w okolicach sprzęgła. Jest to spowodowane ocieraniem się wadliwego koła zamachowego o obudowę skrzyni biegów. Usterka dotyczy samochodów Skoda Octavia II wyprodukowanych w Czechach w 2004 i 2005 roku.

Skoda Auto Polska S.A powiadomi wszystkich dealerów samochodów marki Skoda o rozpoczęciu akcji serwisowej. Wszyscy klienci, którzy kupili pojazdy objęte kampanią, zostaną powiadomieni listem poleconym o konieczności sprawdzenia samochodu w autoryzowanym serwisie. W przypadku wykrycia wady zostanie ona bezpłatnie naprawiona. Kampanią serwisową na rynku polskim objętych jest 238 pojazdów Skoda Octavia drugiej generacji.

Zobacz więcej o modelu Skoda Octavia

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Skoda Octavia
Skoda Octavia
Cena podstawowa już od: 66 800 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda Octavia Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda Skoda Octavia

Podobne wiadomości:

Skoda Kodiaq Sportline – polskie ceny już dostępne

Skoda Kodiaq Sportline – polskie ceny już...

Aktualności 2017-11-15

Sportowa Skoda Karoq już za dwa lata

Sportowa Skoda Karoq już za dwa lata

Aktualności 2017-10-05

Komentuj:

~ljab 2008-11-01

Nie trzeba byc socjologiem czy psychologiem by zauważyć że wszyscy autorzy tych opini to zakompleksieni mieszkańcy Polski D, których edukacja motoryzacyjna skończyła się gdy zdechła im ostatnia kobyła.

~swoj 2008-05-22

a czym wy jezdzicie????????????

~darekiewicz 2008-05-22

Specjaliści, pożal się Boże. Bardzo się Panowie dowartościowujecie takimi komentarzami? Strasznie muszą być niefachowi autorzy testów, porównań, rankingów itp... Czytanie takich, niczym oprócz snobizmu, nie popartych bredni, burzy moją z trudem wywalczoną tolerancję dla odmienności intelektualnej.

~Wik 2008-03-21

Pier....... Hipolicie. Decyduje wolny rynek.

~gond 2007-08-28

Taka ulubiona Polaków Fabia nie ma ani renomy, ani jakości, ani wyglądu, ani wyposażenia. Bo już nie mówie o prestiżu (wieś). Wszystkie Skody są brzydkie, toporne ! To coś jak Kia, Hyundai czy Dacia. A przecież są niewiele tańsze od Toyoty, Nissana, Hondy, Mitsubishi, Peugeot, Renault, Forda, Opla, VW......Samochodów o niebo lepszych! Dlatego zupełnie nie warto się nimi interesować. Ja w sumie nie rozumiem dlaczego w Polsce tak dobrze się sprzedaje fabia. Przecież żukiem przewiezie się więcej owsa i paszy. Te samochody niemają żadnych zalet.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross