mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Usterka w Pajero Sport...

Usterka w Pajero Sport...

W modelu Mitsubishi Pajero Sport stwierdzono usterkę sworznia ramienia przekładni kierowniczej. W Polsce kampanią serwisową zostało objętych 80 pojazdów.

Usterka w Pajero Sport...

W wyniku eksploatacji samochodu w trudnych warunkach terenowych oraz pod wpływem wody na sworzniu ramienia przekładni kierowniczej może pojawić się korozja. W jej wyniku może dojść do uszkodzenie sworznia, co w konsekwencji może spowodować utratę kontroli nad pojazdem. Wada dotyczy pojazdów wyprodukowanych w Japonii w latach 1999 -2000 o dużym przebiegu (około 120 tys. km). Do chwili obecnej w Europie odnotowano 15 przypadków pęknięcia sworznia ramienia przekładni kierowniczej, głównie w Wielkiej Brytanii.

MMC Car Poland powiadomiła już właścicieli samochodów objętych akcją o konieczności skontaktowania się z autoryzowaną stacją obsługi w celu bezpłatnej wymiany wadliwego elementu układu kierowniczego. Zmiany wprowadzono również przy produkcji mające na celu wyeliminowanie możliwości wystąpienia usterki w obecnie produkowanych pojazdach.

Zobacz więcej o modelu Mitsubishi Pajero

Zobacz galerię zdjęć Mitsubishi Pajero Sport

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mitsubishi Pajero
Mitsubishi Pajero
Cena podstawowa już od: 217 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.

Podobne wiadomości:

Mitusbishi Expander - kolejny model w Europie?

Mitusbishi Expander - kolejny model w...

Aktualności 2017-07-19

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja Cross

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja...

Aktualności 2017-02-17

Komentuj:

~artur.m@vip.wp.pl 2007-07-07

Miłośnikom marki polecam zapoznaie się z likwidacją korozji elementów nadwozia flagowego modelu lancer - rekomendowana przez producenta technologia to papier ścierny + lakierowanie + oklejanie skorodowanych elementów zamiast wymiany ich na nowe lub wymiany pojazdu na nowy bez wad, więcej informacji pod adresem www,lancer-rust.neostrada.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.