mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Utrzymać prowadzenie

Utrzymać prowadzenie

Zespół Idea Meritum Racing Team przed zawodami w Kamieniu Śląskim

Przed nami kolejna odsłona Pucharu Alfa Romeo 2002. Charakterystyka toru w Kamieniu Śląskim pod Opolem bardzo odpowiada liderowi Pucharu, Robertowi Kisielowi. Zawody w Opolu to czwarta runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski w ramach których rozgrywany jest PAR. Dwie poprzednie eliminacje odbyły się na torze w Poznaniu, a jedna w Kielcach. Na ostatnie dwie rundy kibice poczekają aż do października, kiedy to przy jesiennej aurze rozstrzygną się losy mistrzowskiego tytułu.

Robert Kisiel:

- Moje nastawienie po zwycięstwie w Poznaniu jest bardzo pozytywne. Co prawda wyścigówka podczas ostatnich zawodach była dość mocno rozbita, ale udało się wszystko na czas naprawić. Ten sezon kończą kolejne zawody w Poznaniu, więc tym bardziej zależy mi na powiększeniu przewagi punktowej podczas startów w Opolu i Kielcach.

Tor w Kamieniu Śląskim jest obiektem okazjonalnym wytyczonym na lotnisku wojskowym. Na zawodach zawsze panuje wspaniała sportowa atmosfera, a zawodników do walki zagrzewają tłumy kibiców.

Zawody odbędą się w sobotę (treningi) i niedzielę (finały) 10 i 11 sierpnia. Zapraszamy!

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!