mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Używane z certyfikatem ruszyły!

Używane z certyfikatem ruszyły!

Unikatowa usługa mojeauto.pl

Od dzisiaj firma lub klient indywidualny chcący zamieścić ogłoszenie sprzedaży auta używanego w systemie mojeauto.pl, może zlecić wykonanie ekspertyzy stanu technicznego samochodu przez rzeczoznawcę firmy DEKRA Polska. Sprzedający uzyska certyfikat jakości pojazdu używanego, a więc stwierdzenie stanu technicznego pojazdu oraz rzetelną jego wycenę.

Klienci, którzy skorzystają z usług firmy DEKRA Polska i wyznaczą termin ekspertyzy poprzez system mojeauto.pl do końca kwietnia, otrzymają 25-procentowy upust przy ekspertyzie i wycenie. Dodatkową korzyścią jest to, że auta z certyfikatem DEKRA, jako pewne i sprawdzone, mogą być wystawiane na aukcje w systemie mojeauto.pl.

Współpraca serwisu mojeauto.pl z firmą DEKRA Polska powinna zainteresować klientów internetowych, gdyż zakłada ona skonstruowanie pewnej, rzetelnej i całkowicie bezpiecznej oferty aut używanych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.