mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Używane z certyfikatem ruszyły!

Używane z certyfikatem ruszyły!

Unikatowa usługa mojeauto.pl

Od dzisiaj firma lub klient indywidualny chcący zamieścić ogłoszenie sprzedaży auta używanego w systemie mojeauto.pl, może zlecić wykonanie ekspertyzy stanu technicznego samochodu przez rzeczoznawcę firmy DEKRA Polska. Sprzedający uzyska certyfikat jakości pojazdu używanego, a więc stwierdzenie stanu technicznego pojazdu oraz rzetelną jego wycenę.

Klienci, którzy skorzystają z usług firmy DEKRA Polska i wyznaczą termin ekspertyzy poprzez system mojeauto.pl do końca kwietnia, otrzymają 25-procentowy upust przy ekspertyzie i wycenie. Dodatkową korzyścią jest to, że auta z certyfikatem DEKRA, jako pewne i sprawdzone, mogą być wystawiane na aukcje w systemie mojeauto.pl.

Współpraca serwisu mojeauto.pl z firmą DEKRA Polska powinna zainteresować klientów internetowych, gdyż zakłada ona skonstruowanie pewnej, rzetelnej i całkowicie bezpiecznej oferty aut używanych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Kolejny fragment drogi S3 otwarty
Od wczoraj uległa zmianie organizacja ruchu na budowanym odcinku drogi ekspresowej S3 pomiędzy węzłami Lubin Południe a Legnica Północ. Kierowcy mogą już korzystać z nowego odcinka o długości 6 km.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech