mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Używany Aston Martin z gwarancją

Używany Aston Martin z gwarancją

Brytyjska marka uruchomiła właśnie program, który powinien zainteresować wszystkich potencjalnych klientów na używane egzemplarze marki Aston Martin. W ramach usługi Timless będzie można kupić sprawdzone samochody tej marki.

Używany Aston Martin z gwarancją
Zakup egzotycznego to z reguły decyzja podejmowana sercem, a nie rozumiem. Dlatego nieprzemyślany zakup może się szybko zakończyć katastrofą finansową. I nie chodzi w tym przypadku jedynie o koszt zakupu takiego samochodu, ale przede wszystkim jego eksploatację i znaczny spadek wartości.

Dla tych, którzy najpierw kalkulują, a potem dają się ponieść emocjom, przygotowano program Timless. W ramach tej usługi będzie można kupić Astona Martina z drugiej ręki. Będą tam oferowane samochody, które wyprodukowano przez ostatnią dekadę. Klienci będą mogli wybierać nawet pomiędzy takimi rarytasami jak V12 Zagato czy One-77.

Każdy z samochodów przed sprzedażą będzie dokładnie sprawdzany, doprowadzany do stanu idealnego, a następnie certyfikowany. Dzięki temu klient przed zakupem będzie miał wgląd w całą historię serwisową konkretnego egzemplarza, a po zakupie otrzyma roczną gwarancję, w którą wliczono ubezpieczenie assistance. Kolejnym benefitem będą dodatkowe zniżki na części i akcesoria. Nie mówiąc już o tym, że samochody mają stanowić ciekawą alternatywę cenową w porównaniu z zupełnie nowymi egzemplarzami.

Program Timeless został już uruchomiony w Wielkiej Brytanii, Europie, a także na Bliskim Wschodzie. W przyszłym roku pojawi się również w Azji i obu Amerykach.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Aston Martin
Tematy w artykule: Aston Martin

Podobne wiadomości:

Aston Martin DB9 znika z rynku

Aston Martin DB9 znika z rynku

Samochody luksusowe 2016-07-30

Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu

Kolejni producenci wycofują się z salonu w...

Aktualności 2016-09-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.