mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > VW Eos się spóźni

VW Eos się spóźni

Koncern Volkswagena prawdopodobnie przesunie datę debiutu na rynku nowego cabrio - Eos. Powodem opóźnienia, jak donosi jedna z regionalnych gazet "Wolfsburger Nachrichten" są rzekomo błędy konstrukcyjne składanego dachu, które wynikły podczas testów VW.

VW Eos się spóźni

Pierwszy termin zakładał wprowadzenia Eos’a na rynek już w lutym przyszłego roku. Jednak ze względu na powstałe problemy szefostwo VW postanowiło, że najwcześniej nowy model pojawi się dopiero latem.

Problemy nie jednak poważne na tyle, aby kompletnie odsunęły projekt na boczny tor. Co więc jest przyczyną przesunięcia daty premiery o kilka miesięcy? Jak powiedział gazecie „WN” rzecznik Volkswagena następstwem poprawek wprowadzanych w VW Eos jest opóźnienie produkcji, a niemiecki producent nie zamierza produkować nowych modeli na raty.

Zobacz galerię zdjęć VW Eos

Z kolei druga fabryka w Portugalii nie jest sama w stanie wyprodukować wystarczającej liczby pojazdów w tym samym czasie, aby pokryć zamówienia wszystkich klientów jakie zostały złożone na miesiąc luty. Dlatego bezpieczniejszym terminem wydaje się być środek przyszłego roku.

Czytaj także:

Kiedy VW cabrio? 2005-06-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic