mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > VW Passat: Kolejne wyróżnienie

VW Passat: Kolejne wyróżnienie

Krótko po otrzymaniu nagrody ADAC Gelber Engel 2006 ("Żółty Anioł"), Volkswagen Passat zdobył kolejną, prestiżową nagrodę: "Best Family Car Trophy" brytyjskiego czasopisma motoryzacyjnego 'What Car'?

VW Passat: Kolejne wyróżnienie

Dziesięcioosobowe jury redakcji What Car? szukało w kategorii „najlepszy samochód rodzinny” („Best Family Car”) wśród pięciu różnych modeli, samochodu łączącego w sobie wszystkie wymagane zalety. Samochód ten powinien zapewniać wystarczającą przestrzeń i ochronę dla dorosłych, dzieci i ich bagaży, a przy tym sprawdzać się zarówno na autostradach, jak i w ruchu miejskim. Krótko mówiąc, zwycięzca powinien być bezpiecznym, niezawodnym i oszczędnym przyjacielem rodziny.

 Dowiedz się więcej o modelu Volkswagen Passat

Wybór padł na Passata. Szósta już generacja tego cieszącego się sporą popularnością modelu, który w teście zderzeniowym Euro NCAP uzyskał pięć gwiazdek, czyli maksymalną ilość punktów, pokazała się z najlepszej strony we wszystkich rozpatrywanych aspektach. Zdaniem What Car?  już sama stylistyka wyróżnia Passata od konkurentów. Ale nie tylko wygląd był brany pod uwagę. Redaktorzy docenili także takie wewnętrzne wartości jak nowoczesne wyposażenie na poziomie aut klasy wyższej (na przykład elektroniczny hamulec postojowy lub diodowe światła tylne) oraz doskonały stosunek ceny do jakości.

 Zobacz galerie zdjęć modelu Volkswagen Passat

Zdaniem jury Passat spełnia wszystkie wymagania dotyczące solidności i komfortu przy wyjątkowej przestronności zarówno w kabinie pasażerskiej, jak i w części bagażowej. Bardzo chwalono także możliwości silnika, w tym przypadku wysokoprężnej jednostki 2.0 TDI o mocy 103 kW / 140 KM, oraz zawieszenie.

Czytaj także:

Volkswagen Passat - "Żółty Anioł" 2006-01-24

Chińskie modele VW 2005-12-20

Passat niemieckim autem służbowym 2005-12-05

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Cena podstawowa już od: 94 690 PLN brutto
Dostępne nadwozia: kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Volkswagen Passat -

Volkswagen Passat - "Żółty Anioł"

Aktualności 2006-01-24

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policja dostała nowe laserowe mierniki prędkości
Policja dostała nowe laserowe mierniki prędkości
Policjanci z wydziałów ruchu drogowego w całej Polsce otrzymali pierwszą partię nowych mierników prędkości. W ręce policjantów trafiło 200 egzemplarzy urządzeń LTI 20/20 TruCam, które zastąpią wysłużone Iskry.