mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > VW Poznań Pracodawcą Roku

VW Poznań Pracodawcą Roku

Firma Volkswagen Poznań została uhonorowana tytułem Pracodawca Roku 2005. Tytuł ten przyznawany jest na podstawie wyników ankiety przeprowadzanej wśród ok. 5000 studentów w całej Polsce.

Według studentów dobry pracodawca oferuje m.in. satysfakcjonującą pracę w przyjaznej atmosferze i za dobre wynagrodzenie. W opinii studentów wszystkie te kryteria najlepiej spełnia Volkswagen Poznań. Wręczenie nagrody odbyło się 28 kwietnia podczas uroczystej gali w Urzędzie Miasta Poznania, 28. kwietnia. "To dla nas duże wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Cieszymy się, że nasza firma jest pozytywnie postrzegana przez studentów. Od wielu lat staramy się kierować do nich ciekawą ofertę w postaci praktyk i możliwości zdobywania cennego doświadczenia" - powiedziała kierownik serwisu personalnego Jolanta Musielak.

Przeczytaj także:

Rekordowe wyniki poznańskiego Volkswagena (2006-03-20)

Motoryzacja daje pracę (2006-05-12)

 

Tematy w artykule: wydarzenia wielkopolskie

Podobne wiadomości:

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

Polskie drogi 2016-05-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.