mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > VW z pożyczką

VW z pożyczką

Jak starzeją się samochody i czy w ogóle się starzeją? Czy istnieją tak zwane kanony urody w motoryzacji i czy, podobnie jak u ludzi, co jakiś czas zmieniają się? O tym i o podobnych problemach pisze w swoim blogu Włodzimierz Zientarski.

VW z pożyczką

Jaki będzie więc los Golfa? Nijaki. Pora uznać, że czas wygrał z kunktatorstwem księgowych z Wolfsburga. A na dodatek sami sobie wyhodowali w rodzinie pogromcę w postaci Skody, która bezlitośnie rozepchała się na rynku, spychając Golfa do drugiej ligi. czytaj dalej>>

Zobacz więcej na zientarski.blogkierowcy.pl

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
Cena podstawowa już od: 67 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Tematy w artykule: Golf V Golf

Podobne wiadomości:

VW e-Golf 2017 - większy zasięg

VW e-Golf 2017 - większy zasięg

Premiery 2016-11-17

Volkswagen Golf VII doczekał się liftingu

Volkswagen Golf VII doczekał się liftingu

Aktualności 2016-11-11

Komentuj:

~lo 2008-02-26

Włodzimierz Zientarski pisze znów o wysłużonych pompowtryskiwaczach. Inni z uwielbieniem przyklejają tym silnikom VW łatkę najgłośniejszych diesli na rynku. Wszystko to bzdura i szum. Po prostu VW dał za wygraną i rezygnuje z doskonałych i najoszczędniejszych na rynku pompowtryskiwaczy na rzecz CR szukając oszczędności TAK jak KONKURENCJA !!! Mam już kilkuletnie doświadczenie w użytkowaniu diesli VW z pompowtryskiwaczami. Dużo jeździłem też autami konkurencji - FORD, RENAULT, FIAT- i wiem jedno, że VW nie jest (przynajmniej w moim odczuciu) najgłośniejszy. Poza tym ma tendencję do głośniejszej pracy tylko w określonych warunkach ATMOSFERYCZNYCH. Jest za to najoszczędniejszy i najbardziej odporny na gorsze paliwo. Z rozmów ze znajomymi serwisantami wiem, że awarie pompowtryskiwaczy występują niezwykle sporadycznie i jeśli już to są efektem jazdy na bardzo złym paliwie (z wodą, domieszkami, olejem opałowym). Jak na razie auta które eksploatowałem i eksploatuję nie miały awarii. Występujące czasem awarie turbin są efektem w 98 proc. złej eksploatacji przez niedoświadczonych właścicieli.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.