mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > VW z pożyczką

VW z pożyczką

Jak starzeją się samochody i czy w ogóle się starzeją? Czy istnieją tak zwane kanony urody w motoryzacji i czy, podobnie jak u ludzi, co jakiś czas zmieniają się? O tym i o podobnych problemach pisze w swoim blogu Włodzimierz Zientarski.

VW z pożyczką

Jaki będzie więc los Golfa? Nijaki. Pora uznać, że czas wygrał z kunktatorstwem księgowych z Wolfsburga. A na dodatek sami sobie wyhodowali w rodzinie pogromcę w postaci Skody, która bezlitośnie rozepchała się na rynku, spychając Golfa do drugiej ligi. czytaj dalej>>

Zobacz więcej na zientarski.blogkierowcy.pl

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
Cena podstawowa już od: 63 090 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr. kombi-5dr. van-5dr.
Tematy w artykule: Golf V Golf

Podobne wiadomości:

Volkswagen Golf GTI z napędem hybrydowym

Volkswagen Golf GTI z napędem hybrydowym

Aktualności 2017-01-31

VW e-Golf 2017 - większy zasięg

VW e-Golf 2017 - większy zasięg

Premiery 2016-11-17

Komentuj:

~lo 2008-02-26

Włodzimierz Zientarski pisze znów o wysłużonych pompowtryskiwaczach. Inni z uwielbieniem przyklejają tym silnikom VW łatkę najgłośniejszych diesli na rynku. Wszystko to bzdura i szum. Po prostu VW dał za wygraną i rezygnuje z doskonałych i najoszczędniejszych na rynku pompowtryskiwaczy na rzecz CR szukając oszczędności TAK jak KONKURENCJA !!! Mam już kilkuletnie doświadczenie w użytkowaniu diesli VW z pompowtryskiwaczami. Dużo jeździłem też autami konkurencji - FORD, RENAULT, FIAT- i wiem jedno, że VW nie jest (przynajmniej w moim odczuciu) najgłośniejszy. Poza tym ma tendencję do głośniejszej pracy tylko w określonych warunkach ATMOSFERYCZNYCH. Jest za to najoszczędniejszy i najbardziej odporny na gorsze paliwo. Z rozmów ze znajomymi serwisantami wiem, że awarie pompowtryskiwaczy występują niezwykle sporadycznie i jeśli już to są efektem jazdy na bardzo złym paliwie (z wodą, domieszkami, olejem opałowym). Jak na razie auta które eksploatowałem i eksploatuję nie miały awarii. Występujące czasem awarie turbin są efektem w 98 proc. złej eksploatacji przez niedoświadczonych właścicieli.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa
Lamborghini w płomieniach – akcja serwisowa
Samochody z Sant Agata Bolognese mają ognisty temperament. Dosłownie. Lamborghini dołącza do „ekskluzywnego” grona, gdzie do tej pory brylowało Porsche 911 GT3 RS i Ferrari 458 Italia.
Odgadnij model Odgadnij model