mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > VW z pożyczką

VW z pożyczką

Jak starzeją się samochody i czy w ogóle się starzeją? Czy istnieją tak zwane kanony urody w motoryzacji i czy, podobnie jak u ludzi, co jakiś czas zmieniają się? O tym i o podobnych problemach pisze w swoim blogu Włodzimierz Zientarski.

VW z pożyczką

Jaki będzie więc los Golfa? Nijaki. Pora uznać, że czas wygrał z kunktatorstwem księgowych z Wolfsburga. A na dodatek sami sobie wyhodowali w rodzinie pogromcę w postaci Skody, która bezlitośnie rozepchała się na rynku, spychając Golfa do drugiej ligi. czytaj dalej>>

Zobacz więcej na zientarski.blogkierowcy.pl

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
Cena podstawowa już od: 67 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Tematy w artykule: Golf V Golf

Podobne wiadomości:

Volkswagen Golf GTI z napędem hybrydowym

Volkswagen Golf GTI z napędem hybrydowym

Aktualności 2017-01-31

Volkswagen Golf VII face lifting - pierwsze przecieki

Volkswagen Golf VII face lifting - pierwsze...

Aktualności 2016-11-10

Komentuj:

~lo 2008-02-26

Włodzimierz Zientarski pisze znów o wysłużonych pompowtryskiwaczach. Inni z uwielbieniem przyklejają tym silnikom VW łatkę najgłośniejszych diesli na rynku. Wszystko to bzdura i szum. Po prostu VW dał za wygraną i rezygnuje z doskonałych i najoszczędniejszych na rynku pompowtryskiwaczy na rzecz CR szukając oszczędności TAK jak KONKURENCJA !!! Mam już kilkuletnie doświadczenie w użytkowaniu diesli VW z pompowtryskiwaczami. Dużo jeździłem też autami konkurencji - FORD, RENAULT, FIAT- i wiem jedno, że VW nie jest (przynajmniej w moim odczuciu) najgłośniejszy. Poza tym ma tendencję do głośniejszej pracy tylko w określonych warunkach ATMOSFERYCZNYCH. Jest za to najoszczędniejszy i najbardziej odporny na gorsze paliwo. Z rozmów ze znajomymi serwisantami wiem, że awarie pompowtryskiwaczy występują niezwykle sporadycznie i jeśli już to są efektem jazdy na bardzo złym paliwie (z wodą, domieszkami, olejem opałowym). Jak na razie auta które eksploatowałem i eksploatuję nie miały awarii. Występujące czasem awarie turbin są efektem w 98 proc. złej eksploatacji przez niedoświadczonych właścicieli.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?