mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Vettel: "Sezon 2012 będzie zacięty"

Vettel: "Sezon 2012 będzie zacięty"

Sebastian Vettel, który w ubiegły weekend odebrał na gali Autosportu w Londynie, statuetkę dla najlepszego kierowcy Formuły 1 sezonu 2011, że kolejny rok w królowej motosportu będzie zdecydowanie trudniejszy niż ten kończący się.

Vettel:
W tym roku Vettel startował aż 15 razy z pole-position. Zapewnił sobie tytuł mistrzowski już podczas Grand Prix Japonii i bez wątpienia zasłużył wspólnie z zespołem Red Bull Racing na pozycję nr 1. Pytany o szanse na obronienie korony w przyszłym roku Niemiec odpowiedział: "Będzie znacznie trudniej niż w 2011 roku." Vettel zauważa, że już w drugiej części tego sezonu widać było, że rywale - głównie McLaren - odrobili sporo do bolidów Czerwonych Byków. Ale jak dodaje od razu, bardzo cieszy się na myśl o rozpoczęciu kolejnego sezonu w karierze.

"Najpierw myślimy o krótkim urlopie. Po nim zabieramy się ostro do pracy. Cel jest jasny. Zwyciężanie. Po dwóch latach sukcesów byłoby czymś dziwnym, gdybyśmy nagle stwierdzili, że walczymy tylko o punkty. Chcemy być znów pierwsi, a o tym czy wykonaliśmy swoją pracę właściwie przekonamy się w przeciągu całego sezonu. Jasne natomiast jest, że chcemy obronić tytuły" - mówi Vettel.
Tematy w artykule: Sebastian Vettel F1 Red Bull

Podobne wiadomości:

Legendarny konstruktor F1 buduje auto z Aston Martinem

Legendarny konstruktor F1 buduje auto z Aston...

Aktualności 2015-07-07

Świat oczami kierowcy F1 (wideo)

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando