mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volkswagen dzieli się samochodami

Volkswagen dzieli się samochodami

Volkswagen udostępnił nową opcję o nazwie "Quicar Plus" dodając ją do projektu carsharingu "Quicar". Niemiecki koncern udostępni ja w listopadzie.

Volkswagen dzieli się samochodami
W gamie znajdą się dodatkowe model jak up!, nowy Beetle, Passat Variant, Sharan, Golf Cabriolet, Transporter i Caravelle. Od dziś każdy zainteresowany może dokonać wstępnej rejestracji w centrum projektu w Hanowerze. Dla krótkoterminowego wynajmu będzie dostępnych 200 Golfów BlueMotion. 70 dodatkowych pojazdów zostanie oddanych do użytku w Quicar Plus. Minimalny czas wynajmu to 10 godzin. Koszt wypożyczenia np. modelu up! w godzinach 8:00 - 18:00 to 30 euro. Samochody są dostępne przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu poprzez telefon lub internet.


Projekt Quicar zakłada rejestrację i wpłacenie 25 euro. Minimalny okres wynajmu to 30 minut (koszt 6 euro). Później klient będzie płacił 20 euro centów za każdą rozpoczętą minutę. Podczas wynajmu będą obowiązywać również atrakcyjne opłaty parkingowe w kwocie 10 euro centów za minutę. klienci, którzy zobowiązują się do tego, że sami zatankują auto będą nagradzani dotykowym czasem wynajmu. Karty paliwowe znajdują się w schowku każdego auta i pozwalają na bezpłatne tankowanie.  
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volkswagen
Tematy w artykule: Volkswagen

Podobne wiadomości:

Volkswagen Jetta zadebiutuje w Detroit

Volkswagen Jetta zadebiutuje w Detroit

Aktualności 2017-12-18

Volkswagen Tiguan Allspace już w polskich salonach

Volkswagen Tiguan Allspace już w polskich...

Aktualności 2017-09-18

Komentuj:

~pawian 2011-10-13

fajne, rejestrujesz sie jako np Kowalski Jan, albo John Smith wpłacasz, wypożyczasz, robisz napad, uciekasz i w zasadzie to tyle :P a jak nie transport do napadu to np na wyścigi uliczne :)) albo na własny krasz test, że o dawcy części nie wspomnę

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.