mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volkswagen dzieli się samochodami

Volkswagen dzieli się samochodami

Volkswagen udostępnił nową opcję o nazwie "Quicar Plus" dodając ją do projektu carsharingu "Quicar". Niemiecki koncern udostępni ja w listopadzie.

Volkswagen dzieli się samochodami
W gamie znajdą się dodatkowe model jak up!, nowy Beetle, Passat Variant, Sharan, Golf Cabriolet, Transporter i Caravelle. Od dziś każdy zainteresowany może dokonać wstępnej rejestracji w centrum projektu w Hanowerze. Dla krótkoterminowego wynajmu będzie dostępnych 200 Golfów BlueMotion. 70 dodatkowych pojazdów zostanie oddanych do użytku w Quicar Plus. Minimalny czas wynajmu to 10 godzin. Koszt wypożyczenia np. modelu up! w godzinach 8:00 - 18:00 to 30 euro. Samochody są dostępne przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu poprzez telefon lub internet.


Projekt Quicar zakłada rejestrację i wpłacenie 25 euro. Minimalny okres wynajmu to 30 minut (koszt 6 euro). Później klient będzie płacił 20 euro centów za każdą rozpoczętą minutę. Podczas wynajmu będą obowiązywać również atrakcyjne opłaty parkingowe w kwocie 10 euro centów za minutę. klienci, którzy zobowiązują się do tego, że sami zatankują auto będą nagradzani dotykowym czasem wynajmu. Karty paliwowe znajdują się w schowku każdego auta i pozwalają na bezpłatne tankowanie.  
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volkswagen
Tematy w artykule: Volkswagen

Podobne wiadomości:

Volkswagen Tiguan Allspace już w polskich salonach

Volkswagen Tiguan Allspace już w polskich...

Aktualności 2017-09-18

Porsche, Lamborghini i Bentleye będą elektryczne

Porsche, Lamborghini i Bentleye będą...

Aktualności 2017-09-12

Komentuj:

~pawian 2011-10-13

fajne, rejestrujesz sie jako np Kowalski Jan, albo John Smith wpłacasz, wypożyczasz, robisz napad, uciekasz i w zasadzie to tyle :P a jak nie transport do napadu to np na wyścigi uliczne :)) albo na własny krasz test, że o dawcy części nie wspomnę

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2 rusza na wschód
Autostrada A2 rusza na wschód
GDDKiA podpisała umowy na budowę kolejnego odcinka autostrady A2. Tym razem chodzi o 15-kilometrowy fragment z Warszawy do obwodnicy Mińska Mazowieckiego i na węzeł u zbiegu południowej obwodnicy stolicy, trasy A2 i drogi wylotowej na Lublin.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic