Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volkswagen dzieli się samochodami

Volkswagen dzieli się samochodami

Volkswagen udostępnił nową opcję o nazwie "Quicar Plus" dodając ją do projektu carsharingu "Quicar". Niemiecki koncern udostępni ja w listopadzie.

Volkswagen dzieli się samochodami
W gamie znajdą się dodatkowe model jak up!, nowy Beetle, Passat Variant, Sharan, Golf Cabriolet, Transporter i Caravelle. Od dziś każdy zainteresowany może dokonać wstępnej rejestracji w centrum projektu w Hanowerze. Dla krótkoterminowego wynajmu będzie dostępnych 200 Golfów BlueMotion. 70 dodatkowych pojazdów zostanie oddanych do użytku w Quicar Plus. Minimalny czas wynajmu to 10 godzin. Koszt wypożyczenia np. modelu up! w godzinach 8:00 - 18:00 to 30 euro. Samochody są dostępne przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu poprzez telefon lub internet.


Projekt Quicar zakłada rejestrację i wpłacenie 25 euro. Minimalny okres wynajmu to 30 minut (koszt 6 euro). Później klient będzie płacił 20 euro centów za każdą rozpoczętą minutę. Podczas wynajmu będą obowiązywać również atrakcyjne opłaty parkingowe w kwocie 10 euro centów za minutę. klienci, którzy zobowiązują się do tego, że sami zatankują auto będą nagradzani dotykowym czasem wynajmu. Karty paliwowe znajdują się w schowku każdego auta i pozwalają na bezpłatne tankowanie.  
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volkswagen
Tematy w artykule: Volkswagen

Podobne wiadomości:

Elektryczna marka Volkswagena w Chinach

Elektryczna marka Volkswagena w Chinach

Aktualności 2016-10-06

Twórca DSG pozywa koncern VW

Twórca DSG pozywa koncern VW

Aktualności 2016-09-07

Komentuj:

~pawian 2011-10-13

fajne, rejestrujesz sie jako np Kowalski Jan, albo John Smith wpłacasz, wypożyczasz, robisz napad, uciekasz i w zasadzie to tyle :P a jak nie transport do napadu to np na wyścigi uliczne :)) albo na własny krasz test, że o dawcy części nie wspomnę

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nissan Micra - oto pierwsza zapowiedź przed Paryżem
Nissan Micra - oto pierwsza zapowiedź przed Paryżem
Nissan udostępnił pierwsze wideo zapowiadające nową Micrę. Auto oficjalnie zostanie zaprezentowane na targach Paryż Motor Show. Zobacz, czego możemy się spodziewać.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj