mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo FH Ciężarówką Roku 2011 w Polsce

Volvo FH Ciężarówką Roku 2011 w Polsce

W 18 edycji konkursu na „Ciężarówkę Roku w Polsce” zwyciężyło Volvo FH. Uroczyste przekazanie nagrody na ręce Staffana Juforsa, Prezesa i Dyrektora Generalnego Volvo Truck Corporation oraz Claesa Nilssona, Prezesa Europejskiej Dywizji Volvo Trucks odbyło się w Geteborgu, w dniu 9 maja br.

Volvo FH Ciężarówką Roku 2011 w Polsce
Głosowanie na "Ciężarówkę Roku w Polsce" organizowane jest dorocznie przez miesięcznik "Polski Traker" i ma na celu wyłonienie najlepszego i najpopularniejszego samochodu ciężarowego na rynku polskim, w opinii czytelników magazynu - głównie właścicieli i użytkowników pojazdów ciężarowych, kierowców i entuzjastów.

W tegorocznej edycji konkursu, najwięcej głosów oddano na model Volvo FH. Głosujący, którzy zdecydowali się na uzasadnienie swojego wyboru wskazywali głównie na doskonałe osiągi układu napędowego, ekonomikę paliwową pojazdu, jak również na szeroką ofertę rozwiązań wpływających na bezpieczeństwo oraz ogólny komfort jazdy.

Samochód ciężarowy Volvo odniósł sukces w tym konkursie już po raz czwarty - poprzednie tytuły przyznano pojazdom Volvo, również z serii FH, w latach 1993, 1994 i 2001.

W dniu 9 maja br. odbyła się ceremonia wręczenia nagrody w Geteborgu. Wydawca Polskiego Trakera - Bogusława B. Zimmer wraz z Redaktorem Naczelnym miesięcznika - Aleksandrem Głusiem przekazali nagrodę na ręce Staffana Juforsa, Prezesa i Dyrektora Generalnego Volvo Truck Corporation oraz Claesa Nilssona - Prezesa Europejskiej Dywizji Volvo Trucks.

„Jest nam bardzo miło otrzymać tę nagrodę. Wiemy, że Volvo FH to doskonały pojazd, wyposażony w niezwykle wydajny układ napędowy i oferujący duży komfort i ekonomikę paliwową, ale szczególną satysfakcję sprawia nam fakt, że potwierdzają to nasi Klienci", powiedział Staffan Jufors.

Drugi związany z tytułem medal, tym razem dla organizacji Volvo Trucks w Polsce zostanie uroczyście przekazany w trakcie organizowanych przez miesięcznik „Polski Traker" dorocznych "Trakerskich Spotkań w Krakowie", które odbędą się na początku czerwca 2011r.

Podobne wiadomości:

Volvo XC40 - wyciekły pierwsze zdjęcia

Volvo XC40 - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-26

Volvo XC60 - czas na wersję Polestar

Volvo XC60 - czas na wersję Polestar

Aktualności 2017-07-11

Komentuj:

~Mr White 2011-06-03

najwyraźniej nietylko w segmencie samochodó osobowych Volvo miało udany rok

kosmoss 2011-05-30

Miałem w tej weekend możliwość zapoznać się bliżej z ofertą Volvo Financial Services i trzeba przyznać, że oferta sfinansowania zakupu jest bardzo konkurencyjna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.