mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo FH Fuel Champion

Volvo FH Fuel Champion

Samochody ciężarowe Volvo mają wiele do zaoferowania jako prawdopodobnie najoszczędniejsze samochody ciężarowe na rynku. Aby to udowodnić, Volvo Trucks w Regionie Europy Centralno-Wchodniej prowadzi obecnie regionalną kampanią handlową, oferując model Volvo FH w edycji Fuel Champion, w specjalnym pakiecie promocyjnym. Oprócz samochodu ciężarowego, pakiet obejmuje komplet produktów i usług Volvo wydatnie ułatwiających obniżenie zużycia paliwa i zredukowanie emisji spalin

Volvo FH Fuel Champion

Promocyjna edycja Volvo FH, dostępna w konfiguracji 4x2 lub 6x2, z silnikiem o mocy 460 lub 500 KM, jest „uzbrojona" w układ napędowy, funkcje i usługi zapewniające maksymalne oszczędności paliwa. Obejmują one, m.in., inteligentną skrzynię biegów Volvo I-Shift z odpowiednim pakietem oprogramowania, opracowany przez Volvo System Informacji Transportowej Dynafleet (niezbędne opcje sprzętowe wraz w roczną subskrypcją pakietu Paliwo i Środowisko), usługę Fuel Check (comiesięczne, oparte o wyniki zużycia paliwa, raporty dotyczące wydajności kierowcy), pakiet aerodynamiczny, a także szkolenie kierowcy.

Opcjonalnie, oferta może zostać uzupełniona o Niebieski lub Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo, włącznie z usługą corocznej kontroli geometrii ustawienia kół w samochodzie ciężarowym.

Kampania handlowa Volvo FH Fuel Champion uruchomiona została w lutym br., jako inicjatywa towarzysząca organizowanemu przez Volvo Trucks w Regionie Europy Centralno-Wschodniej konkursowi The Drivers' Fuel Challenge 2012. Konkurs rozpocznie się wiosną we wszystkich krajach Regionu, a więc także w Polsce, i będzie rozgrywany z wykorzystaniem pojazdów Fuel Champion Edition.


Podobne wiadomości:

KE bada niemiecką płacę minimalną dla kierowców

KE bada niemiecką płacę minimalną dla...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-21

IKEA testuje paliwo LNG

IKEA testuje paliwo LNG

Ciężarówki i Autobusy 2015-06-09

Komentuj:

~Mr White 2012-03-21

bankowozy podobnie jak modele o napędzie elektrycznym lub hybrydowym napewno dają mozliwość oszczędności dla przedsiębiorstw

kosmoss 2012-03-08

A dla przedsiębiorców korzystających z osobowych Volvo udogodnienia i mozliwość odliczenia pełnego VATu przy zakupie, czyli jednym słowem bankowozy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Nowe Audi A1 Sportback - już oficjalnie!
Audi A1 to najmniejszy model w gamie niemieckiego producenta. Samochód debiutuje w pięciodrzwiowej wersji Sportback. Producent raczej nie wprowadzi do sprzedaży wariantu trzydrzwiowego.