mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo S60 Samochodem Roku

Volvo S60 Samochodem Roku

Nie chodzi tu jednak o najbardziej prestiżowe wyróżnienie, gdyż do rozstrzygnięcia plebiscytu "Car of the Year" pozostało jeszcze trochę czasu. Volvo otrzymał tytuł "Samochodu Roku" na Środkowym Wschodzie.

Volvo S60 Samochodem Roku
Nagroda dla S60 została przyznana podczas Middle East Motor Awards. Jury wyróżniło Volvo V60 za wyważony i luksusowy styl sedana wyposażonego w potężny, turbodoładowany silnik 6-cylindrowy oraz za zaawansowane technologie bezpieczeństwa. Plebiscyt odbył się drugi rok z rzędu i jest uznawany za najbardziej prestiżowy w regionie. W skład jury weszli czołowi dziennikarze oraz zawodowi kierowcy wyścigowi z dziesięciu krajów w tym z Libanu, Omanu, Jordanii, Egiptu i Syrii. Procedura konkursowa
trwała 8 miesięcy, podczas których członkowie jury oceniali design, funkcję bezpieczeństwa oraz stosunek jakości do ceny.

"To bardzo satysfakcjonujące otrzymać nagrodę "Samochodu Roku na Środkowym Wschodzie". Potwierdza to po raz kolejny sukces Volvo S60. Samochód, który dobrze pasuje do potrzeb klientów na tych rynkach, które są kluczowe dla regionu", powiedział Wim Maes, prezes Volvo Cars Overseas.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volvo S60
Volvo S60
Cena podstawowa już od: 123 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: sedan-4dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo S60 Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo Volvo S60 nagroda

Podobne wiadomości:

Volvo XC60 - czas na wersję Polestar

Volvo XC60 - czas na wersję Polestar

Aktualności 2017-07-11

Fortwo ED, iOn, CT 200h, M35h, Octavia...

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

~Mr Wolf 2012-11-29

w plebiscycie znalazło sie kilka modeli od Volvo, rok wcześniej auto tej marki też było jednym z pretendentów i zajęło miejsce w pierwszej piatce - najwyraźniej nowy inwestor sprzyja Szwedom

kosmoss 2012-10-23

Są przeróżne inne ulgi i rabaty, chociażby specjalna oferta, z rabatem przy zakupie dla określonych grup zawodowych.

Miroslaw177 2012-10-12

Do niedawna nosiłem się z zamiarem zakupu S-60, ale mi przeszło. Samochód wspaniały ale to nie wszystko, czas oczekiwania na wybrany model 12 tygodni! pomyślałem, że na czas oczekiwania wynajmę u Dealera XC60 i opadła mi szczęka za dobę życzą" sobie 350 PLN, nie dość, że daję zarobić to trzeba jeszcze ze mnie ściągnąć. Wstyd, że autoryzowany Dealer nie jest zainteresowany w zwiększaniu sprzedaży. Liczyłem że dla przyszłego nabywcy będą specjalne ulgi.

~czincz 2011-11-29

S60 zasłużenie wygrało. Auto ma wiele atutów i nie dziwi fakt, że jest doceniane prestiżowymi nagrodami.

~Mr White 2011-11-21

S60 jest przełomowy dla Szwedzkiego producenta i wprowadził wiele innowacyjnych systemów poprawiajacych bezpieczeństwo wiec napewno zasłużył na ten tytuł

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.