mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo Truck Rental poszerza gamę pojazdów

Volvo Truck Rental poszerza gamę pojazdów

W lutym br., oferta Volvo Truck Center Polska została rozszerzona o nową usługę o nazwie Volvo Truck Rental, czyli krótkoterminowy najem samochodu ciężarowego na okres od jednego dnia do dwunastu miesięcy. Teraz, oferta ta została rozszerzona o nowe pojazdy, których struktura została jeszcze bardziej dostosowana do potrzeb i oczekiwań rynku w tym względzie.

Volvo Truck Rental poszerza gamę pojazdów
Volvo Truck Rental to idealne rozwiązanie, pozwalające na realizację czasowo zwiększonych potrzeb przewozowych. Jest również sposobem na uzupełnienie floty w oczekiwaniu na pojazd zamówiony lub serwisowany.

Volvo Truck Rental jest częścią składową kompleksowego rozwiązania oferowanego przez Volvo Trucks i jest naturalnym krokiem na drodze rozwoju firmy i dostosowywania jej oferty do potrzeb i oczekiwań klientów.

Najważniejszymi cechami usługi jest jej duża elastyczność oraz jakość pojazdów.
Zgodnie bowiem z przyjętymi przez firmę założeniami, wszystkie samochody ciężarowe, oferowane w ramach usługi Volvo Truck Rental, to pojazdy nowe, lub prawie nowe, a struktura floty dostosowywana jest do lokalnych potrzeb rynku.

W chwili obecnej, w ramach oferty, do dyspozycji klientów znajdują się pojazdy, takie jak: ciągniki siodłowe Volvo FH, ciągniki siodłowe Volvo FH X-LOW z naczepami typu MEGA, ciągniki siodłowe Volvo FM z 11-litrowym silnikiem, wywrotki Volvo FM 8x4 i 8x6, samochody ciężarowe Volvo FL z zabudową typu izoterma oraz samochód ciężarowy Volvo FL do dystrybucji napojów.

W cenie wynajmu pojazdów zawarte są ubezpieczenie i podatek drogowy oraz usługi serwisowe.

Znajdujące się w ofercie Volvo Truck Rental ciągniki siodłowe FH X-LOW, dodatkowo wyposażone są w system informacji transportowej Dynafleet, oferowany w cenie wynajmu pojazdu.

„Decydując się na skorzystanie z oferty Volvo Truck Rental, Klienci zyskują łatwy i szybki dostęp do wysokiej jakości nowoczesnych, solidnych, bezpiecznych i będących w doskonałym stanie technicznym pojazdów ciężarowych Volvo, pozwalających im na dużą elastyczność w dostosowywaniu swoich zdolności przewozowych do zmieniających się warunków i oczekiwań rynku," powiedział Pontus Stenberg, Dyrektor Generalny Volvo Truck Center Polska.

Szczegółowy wykaz pojazdów aktualnie dostępnych w ramach usługi Volvo Truck Rental dostępny jest w punktach sprzedaży Volvo Truck Center Polska.

Podobne wiadomości:

Volvo Polestar - już 100 tys. samochodów

Volvo Polestar - już 100 tys. samochodów

Aktualności 2017-06-11

SX4, Soul, Qashqai+2, XC60, X6 – przebierańcy

auto motor i sport 0000-00-00

Wzorem dziesięcioboistów chcą rozdawać karty w różnych dyscyplinach. Na przykładzie pięciu crossoverów rozstrzygamy - czy słusznie. Oto porównanie Suzuki SX4 1.6 4WD, Kii Soul 1.6 CRDi, Nissana Qashqaia+2 2.0 dCi 4WD, Volvo XC60 D5 oraz BMW X6 x-Drive 50i.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kia Picanto X-Line już dostępna
Kia Picanto X-Line już dostępna
Najmniejszy model w gamie Kia debiutuje w polskich salonach w zupełnie nowej wersji X-Line. Auto wyposażono w podniesione zawieszenie i "terenowe" dodatki.