mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo Trucks: Worldtrucker już po polsku

Volvo Trucks: Worldtrucker już po polsku

Worldtrucker  to nowy, uruchomiony przez Volvo Trucks portal społecznościowy. Zadaniem Worldtruckera jest integrowanie wszystkich kierowców i entuzjastów samochodów ciężarowych - bez względu na markę pojazdu, jaką preferują i samochód ciężarowy, jakim jeżdżą. Od teraz nowy portal funkcjonuje także po polsku.

Volvo Trucks: Worldtrucker już po polsku
Worldtrucker (http://www.Worldtrucker.com/pl) to projekt korporacyjny Volvo Trucks, zapoczątkowany pod koniec ubiegłego roku w Szwecji. W chwili obecnej portal funkcjonuje również w wersjach: włoskiej, holenderskiej, angielskiej i niemieckiej, a kolejne rynki dołączą do niego najprawdopodobniej już w czwartym kwartale br.

Worldtrucker jest udostępniany przez Volvo Trucks wszystkim entuzjastom oraz kierowcom samochodów ciężarowych na świecie, bez względu na markę pojazdu, jaką preferują i samochód ciężarowy, jakim jeżdżą.

Założeniem, jakie przyświecało twórcom WorldtruckerA, było utworzenie największej na świecie internetowej społeczności kierowców i entuzjastów pojazdów ciężarowych. Fakt ten pokazuje jednocześnie, jak dużą rolę firma przywiązuje do kwestii związanych z funkcjonowaniem tego rodzaju społeczności również w świecie trakerów.

Posiadając własny profil w WorldtruckerZE, jego użytkownik zyskuje możliwość korzystania ze wszystkich jego funkcjonalności (dodawanie zdjęć, wyszukiwanie i dodawanie znajomych, tworzenie grup, dodawanie wątków w zaproponowanych tematach na forum, etc...).

Więcej szczegółów dotyczących projektu Worldtrucker znajduje się na portalu.
Pomocnym może okazać się też Przewodnik po Portalu, który znajduje się pod adresem: http://www.Worldtrucker.com/pl/Editorial/Take-the-tour/Quick-Guide/.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo Volvo Trucks Worldtrucker

Podobne wiadomości:

Concierge zatankuje i umyje Volvo

Concierge zatankuje i umyje Volvo

Aktualności 2016-11-21

Autonomiczna ciężarówka i 50 tys. puszek Budweisera

Autonomiczna ciężarówka i 50 tys. puszek...

Ciężarówki i Autobusy 2016-10-27

Komentuj:

kosmoss 2011-01-28

Byłem na MŚ w piłce ręcznej w Szwecji i miałem możliwość trochę modeli Volvo pooglądać, których próżno szukać u nas, w kontraście z nowymi S60, czy C30 pięknie to wygląda.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sportowy Toyota Yaris na horyzoncie
Sportowy Toyota Yaris na horyzoncie
Japoński producent przedstawił szkic Yarisa, który jest zapowiedzią sportowej wersji tego modelu. Na rynku samochód będzie konkurentem m.in. Forda Fiesty ST.