mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo Trucks: Worldtrucker już po polsku

Volvo Trucks: Worldtrucker już po polsku

Worldtrucker  to nowy, uruchomiony przez Volvo Trucks portal społecznościowy. Zadaniem Worldtruckera jest integrowanie wszystkich kierowców i entuzjastów samochodów ciężarowych - bez względu na markę pojazdu, jaką preferują i samochód ciężarowy, jakim jeżdżą. Od teraz nowy portal funkcjonuje także po polsku.

Volvo Trucks: Worldtrucker już po polsku
Worldtrucker (http://www.Worldtrucker.com/pl) to projekt korporacyjny Volvo Trucks, zapoczątkowany pod koniec ubiegłego roku w Szwecji. W chwili obecnej portal funkcjonuje również w wersjach: włoskiej, holenderskiej, angielskiej i niemieckiej, a kolejne rynki dołączą do niego najprawdopodobniej już w czwartym kwartale br.

Worldtrucker jest udostępniany przez Volvo Trucks wszystkim entuzjastom oraz kierowcom samochodów ciężarowych na świecie, bez względu na markę pojazdu, jaką preferują i samochód ciężarowy, jakim jeżdżą.

Założeniem, jakie przyświecało twórcom WorldtruckerA, było utworzenie największej na świecie internetowej społeczności kierowców i entuzjastów pojazdów ciężarowych. Fakt ten pokazuje jednocześnie, jak dużą rolę firma przywiązuje do kwestii związanych z funkcjonowaniem tego rodzaju społeczności również w świecie trakerów.

Posiadając własny profil w WorldtruckerZE, jego użytkownik zyskuje możliwość korzystania ze wszystkich jego funkcjonalności (dodawanie zdjęć, wyszukiwanie i dodawanie znajomych, tworzenie grup, dodawanie wątków w zaproponowanych tematach na forum, etc...).

Więcej szczegółów dotyczących projektu Worldtrucker znajduje się na portalu.
Pomocnym może okazać się też Przewodnik po Portalu, który znajduje się pod adresem: http://www.Worldtrucker.com/pl/Editorial/Take-the-tour/Quick-Guide/.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo Volvo Trucks Worldtrucker

Podobne wiadomości:

Concierge zatankuje i umyje Volvo

Concierge zatankuje i umyje Volvo

Aktualności 2016-11-21

Autonomiczna ciężarówka i 50 tys. puszek Budweisera

Autonomiczna ciężarówka i 50 tys. puszek...

Ciężarówki i Autobusy 2016-10-27

Komentuj:

kosmoss 2011-01-28

Byłem na MŚ w piłce ręcznej w Szwecji i miałem możliwość trochę modeli Volvo pooglądać, których próżno szukać u nas, w kontraście z nowymi S60, czy C30 pięknie to wygląda.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport