mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo Trucks udostępnia nową grę

Volvo Trucks udostępnia nową grę

Kierujesz nowym, 750-konnym Volvo FH16. Nagle, na środku drogi, pojawia się przeszkoda. Czas masz ograniczony. Co robisz? W FH16 750, nowej grze Volvo Trucks na smartfony i komputery tablet PC, wszystko zależy od szybkości reakcji.

Volvo Trucks udostępnia nową grę
- Premiera gry zbiega się w czasie z 25-leciem naszego flagowego samochodu ciężarowego. W ramach obchodów tej rocznicy oferujemy emocjonującą rozrywkę wszystkim entuzjastom samochodów ciężarowych - mówi Niclas Hermansson, strateg marketingu cyfrowego w Volvo Trucks.

W grze chodzi o szybkie usuwanie przeszkód pojawiających się przed samochodem ciężarowym, za pomocą różnych ruchów palcem: stukania, przeciągania w linii prostej lub przeciągania po okręgu. Jeżeli masz dobry refleks i wykonasz właściwe gesty, zgromadzisz wystarczającą liczbę punktów i przejdziesz do wyższego poziomu.

- Grę łatwo opanować, ale znacznie trudniej osiągnąć w niej mistrzostwo. Z dobrym wynikiem możesz trafić na listę rekordzistów i pochwalić się tym osiągnięciem na Facebooku lub Twitterze. Ranking jest prowadzony również na naszym portalu społecznościowym, Worldtrucker, na którym co tydzień są przyznawane nagrody - mówi Hermansson.

Grę można pobrać bezpłatnie z witryn App Store lub Android Market. Gracz ma do dyspozycji osiem torów sprawnościowych o coraz wyższym poziomie trudności. Jednocześnie poznaje fakty dotyczące flagowego modelu Volvo Trucks - FH16 750 - który niedawno został wprowadzony na rynek.

To już drugi taki przypadek, gdy Volvo Trucks wykorzystuje grę komputerową w swoich działaniach marketingowych. W 2009 r., w związku z rynkową premierą Volvo FH16 700, uruchomiono stronę strongesttruck.com. Strona odniosła ogromny sukces i nadal przyciąga internautów. Dotychczas w grę Strongesstruck zagrano 15 milionów razy.

- O ile wiem, jesteśmy jedynym producentem samochodów ciężarowych na świecie, który publikuje tak zaawansowane gry. To fajny i ekscytujący sposób reklamowania naszych produktów, umożliwiający nam dotarcie do znacznie większego grona osób, niż zwykle - komentuje Hermansson.
Tematy w artykule: Volvo Trucks samochody ciężarowe

Podobne wiadomości:

KE bada niemiecką płacę minimalną dla kierowców

KE bada niemiecką płacę minimalną dla...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-21

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Komentuj:

kosmoss 2011-11-25

Nagroda to by było jakby każdy producent pomyślał o takiej ofercie serwisowej w swoim ASO dla staruszków (samochody mam na myśli naturalnie) :) jak oferta 4+. Byłem, widziałem. Rabaty faktycznie sięgają 50%. Brawo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.