mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo XC70 dla liderów polskiej kadry siatkarzy

Volvo XC70 dla liderów polskiej kadry siatkarzy

Łukasz Żygadło oraz Michał Winiarski będą jeździć Volvo XC70. To kolejni sportowcy, którzy otrzymali do swojego użytku auta tej szwedzkiej marki.

Volvo XC70 dla liderów polskiej kadry siatkarzy
11 czerwca w katowickim autoryzowanym salonie marki Volvo – Euro Kas – każdy ze sportowców odebrał kluczyki do swojego auta. Wybór modelu Volvo XC70 nie był przypadkowy. Prześwit podwozia auta jest spory i wynosi 21 cm – dokładnie tyle, ile średnica piłki do siatkówki. Natomiast we wnętrzu obaj mierzący przecież niemało panowie nie powinni narzekać na brak miejsca i związany z tym niski komfort.

Michał Winiarski to nowy kapitan polskiej reprezentacji siatkówki. Ten mierzący 2 m sportowiec ma doświadczenie z gry w ligach włoskiej, rosyjskiej i polskiej. Jest olimpijczykiem i wicemistrzem świata. To obecnie jeden z najlepszych polskich siatkarzy. Do jego rąk trafił srebrny egzemplarz, w którego bagażniku bez trudu pomieszczą się rzeczy całej jego rodziny.

Łukasz Żygadło (202 cm) jest związany z katowickim dealerem Volvo od lat. To już kolejny model Volvo, którym będzie jeździł. Teraz w jego ręce trafił samochodów w typowym dla Volvo brązowym kolorze. Łukasz grał w lidze polskiej, włoskiej i rosyjskiej, z którą związany jest do dziś.

Wspieranie sportu jest jednym z elementów strategii Volvo Auto Polska. Firma sponsoruje także maraton warszawski i poznański, serię Volvo MTB Marathon, Volvo Triathlon Series oraz kadrę młodzieżową Polskiego Związku Żeglarskiego – Volvo Youth Sailing Samochodami Volvo porusza się także słynny kolarz – Sylwester Szmyd oraz żeglarz – Zbigniew Gutkowski.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo XC70 Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo Volvo XC70

Podobne wiadomości:

Volvo zastrzega nazwę S50

Volvo zastrzega nazwę S50

Aktualności 2017-07-31

Volvo XC60 - czas na wersję Polestar

Volvo XC60 - czas na wersję Polestar

Aktualności 2017-07-11

Komentuj:

~VolleyBallFan 2014-06-13

Żygadło dostał takie samo auto rok temu:nhttp://www.volvoblog.pl/polscy-siatkarze-w-volvo/nn....

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.