mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo wspiera studentów

Volvo wspiera studentów

Volvo Polska i Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu podpisały dzisiaj umowę o współpracy, której celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy nauką a przemysłem, realizacja wspólnych projektów i podejmowanie działań związanych z rozwijaniem specjalistycznej wiedzy i umiejętności zawodowych studentów Uczelni.

Volvo wspiera studentów

Współpraca Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu i Volvo Polska będzie obejmować m.in.:
   - organizację praktyk i staży dla studentów Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu w Volvo Polska Centrum Przemysłowe oraz w Volvo Logistics we Wrocławiu.
- współpracę przy realizacji prac dyplomowych z uwzględnieniem tematów i problematyki istotnej dla obu stron.
- promowanie nowoczesnych rozwiązań w szeroko rozumianych procesach logistycznych realizowanych w Volvo poprzez włączanie pracowników Volvo w prowadzenie prelekcji, wykładów, seminariów na Uczelni.
- wymianę i wykorzystywanie doświadczeń i informacji o bieżących wydarzeniach w sektorze logistyki, transportu i spedycji oraz współpracę przy projekcie badań naukowych „Systemy planowania operacji logistycznych w przedsiębiorstwie produkcyjnym”.  
Współpraca będzie obejmowała obszary zgodne z profilem działalności i interesami Partnerów, w tym: logistykę produkcji, logistykę dystrybucji, organizację transportu, zarządzanie łańcuchem dostaw (Supply Chain Management), nowoczesne strategie logistyczne, procesy magazynowania.


Podobne wiadomości:

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na świecie

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na...

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-18

Kierowcy poszukiwani na rynku pracy

Kierowcy poszukiwani na rynku pracy

Finanse i prawo 2015-11-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.