mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo wysyła w kosmos...

Volvo wysyła w kosmos...

...a także i w inne miejsca. W ramach promocji nowego XC90 z silnikiem V8, szwedzki producent proponuje fanom swoich wyrobów wojaże w różne zakątki, nie tylko naszego świata.

Volvo wysyła w kosmos...

Ważnym punktem akcji będzie finał rozgrywek amerykańskiej ligi futbolowej. To właśnie podczas najważniejszego meczu sezonu, spodziewane jest główne natężenie promocji i w związku z tym największa liczba zgłoszeń. Wylosowany później szczęśliwiec w najbliższym czasie poleci w kosmos. Będzie to możliwe dzięki współpracy firmy należącej do Forda i brytyjskiej Branson's Virgin Galactic.

Firma charyzmatycznego biznesmena zapowiada, że już w przeciągu trzech lat uruchomi usługę komercyjnych lotów w kosmos. Wszystko wskazuje na to, że jedną z pierwszych osób będzie właśnie osoba biorąca udział w konkursie, a wyłoniona w marcu tego roku podczas nowojorskich targów motoryzacyjnych.

Producent samochodów zapłaci firmie angielskiego miliardera 200.000 dolarów. Natomiast samo Virgin Galactic donosi o już 14 tysiącach osób czekających na nad-niebną przygodę.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
WYRUSZ W 4 STRONY POLSKI Z MINI COUNTRYMAN
Nowe MINI Countryman kusi stylowym wyglądem, oferuje komfortowe warunki podróżowania, a do tego nie boi się wyjechać poza asfalt. To jednak nie wszystko! Zobacz, co jeszcze skrywa w sobie największy model w rodzinie.
Mini Countryman Mini Countryman