mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo wysyła w kosmos...

Volvo wysyła w kosmos...

...a także i w inne miejsca. W ramach promocji nowego XC90 z silnikiem V8, szwedzki producent proponuje fanom swoich wyrobów wojaże w różne zakątki, nie tylko naszego świata.

Volvo wysyła w kosmos...

Ważnym punktem akcji będzie finał rozgrywek amerykańskiej ligi futbolowej. To właśnie podczas najważniejszego meczu sezonu, spodziewane jest główne natężenie promocji i w związku z tym największa liczba zgłoszeń. Wylosowany później szczęśliwiec w najbliższym czasie poleci w kosmos. Będzie to możliwe dzięki współpracy firmy należącej do Forda i brytyjskiej Branson's Virgin Galactic.

Firma charyzmatycznego biznesmena zapowiada, że już w przeciągu trzech lat uruchomi usługę komercyjnych lotów w kosmos. Wszystko wskazuje na to, że jedną z pierwszych osób będzie właśnie osoba biorąca udział w konkursie, a wyłoniona w marcu tego roku podczas nowojorskich targów motoryzacyjnych.

Producent samochodów zapłaci firmie angielskiego miliardera 200.000 dolarów. Natomiast samo Virgin Galactic donosi o już 14 tysiącach osób czekających na nad-niebną przygodę.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.