mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo zapowiada XC40?

Volvo zapowiada XC40?

Szwedzki producent rozkręca się coraz bardziej. Po udanym XC90 przyszedł czas na S90 i V90, a w kolejce ustawia się już model XC40, którego zapowiedziano na... Snapchacie.

Volvo zapowiada XC40?
Volvo postawiło na nietypową formę zapowiedzi. Na Snapchacie pojawiły się dwa zdjęcia, a w zasadzie teasery nowego modelu. I nie był to przypadkowy wybór, ponieważ nowy model będzie raczej skierowany do młodszego odbiorcy.

Na jedny ze zdjęć pojawił się podpis "Not your daddy`s Volvo", a więc wychodzi na to, że nie będzie to samochód dla dojrzałych odbiorców, a raczej młodych ludzi. Zdjęcia nie zdradzają zbyt wiele. Na pierwszym możemy zobaczyć fragment przedniej lampy z charakterystycznym motywem tzw. młotu Thora. Na drugim zdjęciu mamy kawałek grilla i wlotu powietrza.

Inżynierowie Volvo pracują obecnie nad dwoma nowymi modelami. Pierwszy w kolejce jest kompaktowy SUV XC40, ale niebawem powinniśmy ujrzeć także nowe V40. Ten pierwszy zostanie zaprezentowany już 18 maja w Goteborgu. Na wersję produkcyjną będziemy musieli trochę poczekać. Oba modele pojawią się w sprzedaży nie prędzej jak w 2017 roku.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volvo V40
Volvo V40
Cena podstawowa już od: 100 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo V40 Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo Volvo V40

Podobne wiadomości:

Volvo zastrzega nazwę S50

Volvo zastrzega nazwę S50

Aktualności 2017-07-31

Volvo XC40 - wyciekły pierwsze zdjęcia

Volvo XC40 - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-26

Komentuj:

~Alban 2016-07-17

Infiniti to dobre auto ale w porónaniu z Volvo np. XC90 to niestety nie ma szans. Volvo ma dużo lepszy design który jest luksusowy, a po drugie klasa bezpieczeństwa jest dużo wyższa.

~you 2016-05-18

Czas pokaże czy dorówna Infiniti Q30, to auto jest tak innowacyjne, komfortowe, pięknie zrobione i dobrze wyposażone że nie sposób się nim nie zachwycać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Policja podsumowuje długi weekend
Policja podsumowuje długi weekend
Kolejny długi weekend za nami. Pomimo tego, że nad bezpieczeństwem podróżujących czuwało kilka tysięcy funkcjonariuszy - statystyki nadal są przerażające.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech