mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Volvo zapowiada XC40?

Volvo zapowiada XC40?

Szwedzki producent rozkręca się coraz bardziej. Po udanym XC90 przyszedł czas na S90 i V90, a w kolejce ustawia się już model XC40, którego zapowiedziano na... Snapchacie.

Volvo zapowiada XC40?
Volvo postawiło na nietypową formę zapowiedzi. Na Snapchacie pojawiły się dwa zdjęcia, a w zasadzie teasery nowego modelu. I nie był to przypadkowy wybór, ponieważ nowy model będzie raczej skierowany do młodszego odbiorcy.

Na jedny ze zdjęć pojawił się podpis "Not your daddy`s Volvo", a więc wychodzi na to, że nie będzie to samochód dla dojrzałych odbiorców, a raczej młodych ludzi. Zdjęcia nie zdradzają zbyt wiele. Na pierwszym możemy zobaczyć fragment przedniej lampy z charakterystycznym motywem tzw. młotu Thora. Na drugim zdjęciu mamy kawałek grilla i wlotu powietrza.

Inżynierowie Volvo pracują obecnie nad dwoma nowymi modelami. Pierwszy w kolejce jest kompaktowy SUV XC40, ale niebawem powinniśmy ujrzeć także nowe V40. Ten pierwszy zostanie zaprezentowany już 18 maja w Goteborgu. Na wersję produkcyjną będziemy musieli trochę poczekać. Oba modele pojawią się w sprzedaży nie prędzej jak w 2017 roku.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volvo V40
Volvo V40
Cena podstawowa już od: 100 300 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Volvo V40 Wszystko o Volvo
Tematy w artykule: Volvo Volvo V40

Podobne wiadomości:

Volvo XC40 - wyciekły pierwsze zdjęcia

Volvo XC40 - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-26

Volvo Polestar - już 100 tys. samochodów

Volvo Polestar - już 100 tys. samochodów

Aktualności 2017-06-11

Komentuj:

~Alban 2016-07-17

Infiniti to dobre auto ale w porónaniu z Volvo np. XC90 to niestety nie ma szans. Volvo ma dużo lepszy design który jest luksusowy, a po drugie klasa bezpieczeństwa jest dużo wyższa.

~you 2016-05-18

Czas pokaże czy dorówna Infiniti Q30, to auto jest tak innowacyjne, komfortowe, pięknie zrobione i dobrze wyposażone że nie sposób się nim nie zachwycać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.